Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Drapaki dla kotów

 

Drapak dla kota na zamówienie

Dlaczego drapak jest nieodzownym elementem kociej wyprawki? Bo drapanie to integralna część natury kotów i nie można ich oduczyć tej czynności – można jedynie sprawić, by oddawały się jej w sposób akceptowalny dla człowieka.

Drapiąc koty realizują kilka swoich instynktów – oznaczają teren feromonami, ścierają zrogowaciałą część pazurów, rozciągają mięśnie łap, rozładowują stres. Zarówno w domu na wsi (gdzie teoretycznie kot może drapać np. pnie drzew), jak i w mieszkaniu w Krakowie, drapak dla kota jest niezbędny, jeśli nie chcemy, by zwierzę zaspokajało swoje potrzeby, niszcząc nasze meble czy tapety.

Aby drapak spełnił swoją rolę, musi być dopasowany do wielkości kota i jego preferencji (np. niektóre osobniki wolą drapać pionowe, a inne – poziome powierzchnie). W związku z rozmaitością kocich upodobań, a i z naszymi zróżnicowanymi warunkami mieszkaniowymi, najlepszym rozwiązaniem są zwykle drapaki na zamówienie.

 

Niezwykle solidny drapak dla kota „wieża-legowisko”.

 

Koty uwielbiają wspinać się, bawić i odpoczywać w tak fantastycznym, przytulnym i zapewniającym poczucie bezpieczeństwa miejscu. Drapak posiada miękkie obicie w różnych kolorach, by najlepiej pasował do Twojego mieszkania. Kot może chować się w jego wnętrzu , drzemać na górnej półce i przechodzić dowolnie po wszystkich poziomach.
Drapak firmy „NASZE KOTY” sprawi Twojemu pupilowi wiele radości – zaspokoi naturalną potrzebę drapania i zapewni ciekawą zabawę.
Jest idealnym rozwiązaniem również dla kilku kotów !

ZALETY – stabilny, wytrzymały…wybierany przez koty. Obudowa i półki obite miękką wykładziną w różnych kolorach.

WYMIARY – do wyboru średnica:  40 cm, 45 cm, 50 cm.
Dowolna wysokość od 30 cm do 150 cm ale też na zamówienie większe…..nawet 300 cm.
Stworzony przez nas produkt jest BEZPIECZNY dla kota a przy tym trwały, estetyczny. Wszystkie prezentowane wzory wykonujemy wg własnych projektów – z myślą o wygodnie naszych pupili. Są to bardzo funkcjonalne modele drapaków, niezbędne w każdym domu, w którym mieszka kot. 
Kilka przykładowych drapaków prezentujemy poniżej.
Drapak którego średnica wynosi 40 cm lub 45 cm rekomendowany jest dla kotów o wadze do 7 kg. Drapak  o średnicy 45 cm, dedykowany dla kotów o masie ciała do 10 kg.

CENY
Drapaki o wysokości 100 cm kosztują 1 599 PLN
Drapaki o wysokości 120 cm kosztują 1 699 PLN
Drapak z 2 wejściami i legowiskiem u góry kosztuje 1 499 PLN – możliwe wysokości od 60 cm do 85 cm .

Przykładowe drapaki z dotychczasowych realizacji:

Tunele do zabaw dla kotów

 

Prócz drapaków z miejscami do ukrycia się lub legowiskiem dla kota, wykonujemy również dla Waszych futrzastych przyjaciół tunele.
Mogą być dłuższe lub krótsze o średnicy 30 lub 35 cm tuby w których Wasze pupile znajdą znakomite warunki do zabawy w chowanego.

Polecam.

Koszt wykonania tunelu o długości 100 cm (takiego jak np przedstawiają załączone zdjęcia) = 1 599 PLN

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.