Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Regulamin hotelu

 1. Do Hotelu NASZE KOTY przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia z potwierdzonymi aktualnymi szczepieniami:
  przeciw chorobom zakaźnym – 1 raz na 2-3 lata, zależnie od rodzaju preparatu, wieku kota, zaleceń lekarza.
  Warto również przeprowadzać:
  odrobaczenie – 1 raz na 6 miesięcy. Można zlecić tą usługę nam, pozostawiając pupila – cena 30 PLN.
 2. Właściciel pozostawia kontakt do siebie oraz najchętniej też do lekarza weterynarii prowadzącego zwierzę. Koszty ew. opieki medycznej w czasie pobytu w hotelu, niezbędnej w razie choroby zwierzaka, ponosi Właściciel. 
 3. Płatność za pobyt regulować można dowolnie: gotówką lub bezgotówkowo – przelewem na konto 34 1140 2004 0000 3502 7928 4816, tak jednak aby wpłata została zaksięgowana do dnia odbioru  zwierzaka z hotelu.
 4. Zwierzę pozostawione w hotelu NASZE KOTY otrzymuje posiłki w zależności od indywidualnych potrzeb. Żywienie ustalane jest z Opiekunem zwierzęcia.
 5. Każdy kot przywożony do Hotelu musi dotrzeć tu wraz ze swoją książeczką zdrowia potwierdzającą kastrację/sterylizację i szczepienia – brak tego dokumentu lub wymaganych wpisów skutkuje odmową przyjęcia pupila nawet w sytuacji zarezerwowania pobytu czy jego opłacenia.

Hotel jest obiektem całorocznego zakwaterowania zwierząt (ogrzewany, klimatyzowany) ale z przyczyn technicznych nie przyjmujemy kotów/przyjmujemy w bardzo ograniczonym zakresie w okresie 1-14 kwietnia oraz 6-21 października, kiedy to przeprowadzamy generalne sprzątanie na sezon: dezynfekcję środkami chemicznymi i lampą UV oraz wykonujemy niezbędne remonty.
Przepraszamy za niedogodności z tym związane ale robimy to w trosce o Państwa pupile.

REZERWACJE TERMINÓW POBYTU

Proszę pamiętać, iż mamy ograniczoną liczbę miejsc pobytowych, które są cenne dla  naszych kocich przyjaciół, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym i na Święta.
Nie lubimy odmawiać nikomu – pragniemy przyjąć do Hotelu wszystkie potrzebujące czasowej opieki koty i właśnie w tym celu zachęcamy i prosimy o rezerwowanie pobytów dla swoich pupili. Zdjęcia prezentujące wygląd każdego z pomieszczeń Hotelu, są w zakładce CENNIK HOTELU.
Osoby zdecydowane pozostawić kota pod naszą opieką i pewne terminu (+/- 1 dzień) a pragnące zapewnić miejsce dla swojego kota, proszone są o dokonywanie rezerwacji i wpłatę zadatku w rozumieniu art. 394 k.c . To jedyny sposób zagwarantowania przyjęcia pupila
(PRZEPRASZAMY ale rezerwacji telefonicznych, sms-owych oraz tych bez wpłaty nie przyjmujemy).
Prosimy uprzejmie o rozsądne rezerwacje – na niezbędną liczbę dni, ponieważ skrócenie pobytu o więcej niż 1 dzień skutkuje naliczeniem pełnej opłaty za każdy kolejny zarezerwowany dzień, z uwagi na fakt, iż pomieszczenie zostaje puste/ nie mam możliwości wynajęcia go w ostatniej chwili.

Brak wpłaty zadatku nie oznacza, że nie przyjmiemy Państwa pupila do hotelu – oznacza jedynie, iż nie będzie zarezerwowane wybrane/ ulubione pomieszczenie…..i jedynie przy pełnym obłożeniu oznacza brak możliwości goszczenia w Hotelu NASZE KOTY.

Rezerwacji dokonujemy w następujący sposób:

 • wysyłamy maila na adres naszekoty@op.pl w którym podajemy:
  – imię pupila/lub pupili,
  – planowany termin pobytu w Hotelu NASZE KOTY,
  – wybrany standard pomieszczenia,
  – swój numer telefonu,
 • po otrzymaniu od Hotelu informacji zwrotnej o wolnym miejscu i łącznej sumie opłat za pobyt – prosimy o przelanie ZADATKU = 50% tej kwoty, w terminie 24 godzin (szybki przelew) , na konto o numerze 34 1140 2004 0000 3502 7928 4816
  (w tytule przelewu proszę bezwzględnie wpisać termin pobytu + imię pupila),
 • wpłata po wyznaczonym czasie nie może być wiążąca i zostanie zwrócona jeśli w międzyczasie zarezerwowano wolne miejsca,
 • pupile można przywozić do hotelu i odbierać od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 – 21 (z wyłączeniem niedzieli i świąt np.; Wielkiej Nocy, Bożego Narodzenia a skrócone godziny będą w Sylwestra) – zawsze jednak po wcześniejszym ustaleniu dokładnej godziny,
  Jeżeli przy przyjmowaniu rezerwacji, przeoczymy koniec pobytu przypadający w niedzielę lub dzień świąteczny – automatycznie pupila będzie można odebrać dnia następnego (po świątecznym).
 • brak wpłaty ZADATKU na poczet rezerwacji, rozumiem jako brak pełnego zdecydowania na pobyt pupila w Hotelu lub brak pewności, co do terminów o które Państwo pytali,
 • niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Hotelu NASZE KOTY, wyślemy do Państwa maila z potwierdzeniem gwarantującym przyjęcie Państwa milusińskiego w w/w terminie.

Z uwagi na spokojny wypoczynek i bezpieczeństwo powierzonych nam kotów, możliwość oglądania Hotelu NASZE KOTY istnieje:

– w okresie od października do maja – w dowolnych porach, zawsze jednak po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

– w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień – tylko w poniedziałki 10-12 (po wcześniejszym potwierdzeniu przyjazdu)

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.