Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Regulamin hotelu

 1. Do Hotelu NASZE KOTY przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia z potwierdzonymi aktualnymi szczepieniami:
  przeciw chorobom zakaźnym – 1 raz na 2 lata.
  Warto również przeprowadzać:
  odrobaczenie – 1 raz na 6 miesięcy. Można zlecić tą usługę nam, pozostawiając pupila – cena 30 PLN.
 2. Właściciel pozostawia kontakt do siebie oraz najchętniej też do lekarza weterynarii prowadzącego zwierzę. Koszty ew. opieki medycznej, niezbędnej w razie choroby zwierzaka, ponosi Właściciel. 
 3. Płatność za pobyt przyjmuje się w dniu oddawania zwierzaka do hotelu.
 4. Zwierzę pozostawione w hotelu NASZE KOTY otrzymuje posiłki w zależności od indywidualnych potrzeb. Żywienie ustalane jest z Opiekunem zwierzęcia.
 5. Każdy kot przywożony do Hotelu musi dotrzeć tu wraz ze swoją książeczka zdrowia potwierdzającą kastrację/sterylizację i szczepienia – brak tego dokumentu lub wymaganych wpisów skutkuje odmową przyjęcia pupila nawet w sytuacji zarezerwowania pobytu czy jego opłacenia.
 6. W razie nie odebrania zwierzęcia w dniu zakończenia pobytu przez Opiekuna oraz niemożności kontaktu telefonicznego przez 7 kolejnych dni i/lub brak uregulowania płatności za przedłużony pobyt – zwierzę przechodzi na własność hotelu.

REZERWACJE TERMINÓW POBYTU

Proszę pamiętać, iż mamy ograniczoną liczbę miejsc pobytowych, które są na wagę złota zwłaszcza w sezonie.
Nie chcemy odmawiać nikomu – pragniemy przyjąć do Hotelu wszystkie potrzebujące czasowej opieki koty i właśnie w tym celu zachęcamy i prosimy o rezerwowanie pobytów dla swoich pupili. Zdjęcia prezentujące wygląd każdego z pomieszczeń Hotelu, są w zakładce CENNIK HOTELU.
Osoby zdecydowane pozostawić kota pod naszą opieką i pewne terminu (+/- 1 dzień) a pragnące zapewnić miejsce dla swojego kota, proszone są o dokonywanie rezerwacji i wpłatę zadatku, który jest kwotą bezzwrotną – to jedyny sposób zagwarantowania przyjęcia pupila
(PRZEPRASZAMY ale rezerwacji telefonicznych oraz tych bez wpłaty nie przyjmujemy).

Brak wpłaty zadatku nie oznacza, że nie przyjmiemy Państwa pupila do hotelu – oznacza jedynie, iż nie będzie zarezerwowane wybrane/ ulubione pomieszczenie…..i jedynie przy pełnym obłożeniu oznacza brak możliwości goszczenia w Hotelu NASZE KOTY.

Rezerwacji dokonujemy w następujący sposób:

 • wysyłamy maila na adres naszekoty@op.pl w którym podajemy:
  – imię pupila/lub pupili,
  – planowany termin pobytu w Hotelu NASZE KOTY,
  – wybrany standard pomieszczenia,
  – swój numer telefonu,
 • po otrzymaniu od Hotelu informacji zwrotnej o wolnym miejscu i łącznej sumie opłat za pobyt – prosimy o przelanie ZADATKU = 50% tej kwoty, w terminie 24 godzin, na konto o numerze 34 1140 2004 0000 3502 7928 4816
  (w tytule przelewu proszę bezwzględnie wpisać termin pobytu + imię pupila),
 • wpłata po wyznaczonym czasie nie może być wiążąca i zostanie zwrócona jeśli w międzyczasie zarezerwowano wolne miejsca,
 • pupile można przywozić do hotelu i odbierać w każdy dzień od 8 – 22 (z wyłączeniem świąt np; Wielkiej Nocy, Bożego Narodzenia, Sylwestra…) – zawsze jednak po wcześniejszym ustaleniu dokładnej godziny,
 • brak wpłaty ZADATKU na poczet rezerwacji, rozumiem jako brak pełnego zdecydowania na pobyt pupila w Hotelu lub brak pewności, co do terminów o które Państwo pytali,
 • niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Hotelu NASZE KOTY, wyślemy do Państwa maila z potwierdzeniem gwarantującym przyjęcie Państwa milusińskiego w w/w terminie.

Z uwagi na spokojny wypoczynek i bezpieczeństwo powierzonych nam kotów, możliwość oglądania Hotelu NASZE KOTY istnieje:

– w okresie od października do maja – w dowolnych porach, zawsze jednak po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

– w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień – tylko w poniedziałki 10-12 (po wcześniejszym potwierdzeniu przyjazdu)

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy