Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Drapaki dla kotów

 

Drapak dla kota na zamówienie

 

Każdy koci opiekun wie, że jego pupil powinien mieć choćby najprostszy drapak. Na zamówienie stworzyć można najwymyślniejsze konstrukcje, które przy okazji stają się designerską ozdobą wnętrza. Dlaczego drapak jest nieodzownym elementem kociej wyprawki? Bo drapanie to integralna część natury kotów i nie można ich oduczyć tej czynności – można jedynie sprawić, by oddawały się jej w sposób akceptowalny dla człowieka.

Drapiąc koty realizują kilka swoich instynktów – oznaczają teren feromonami, ścierają zrogowaciałą część pazurów, rozciągają mięśnie łap, rozładowują stres. Zarówno w domu na wsi (gdzie teoretycznie kot może drapać np. pnie drzew), jak i w mieszkaniu w Krakowie, drapak dla kota jest niezbędny, jeśli nie chcemy, by zwierzę zaspokajało swoje potrzeby, niszcząc nasze meble czy tapety.

Aby drapak spełnił swoją rolę, musi być dopasowany do wielkości kota i jego preferencji (np. niektóre osobniki wolą drapać pionowe, a inne – poziome powierzchnie). W związku z rozmaitością kocich upodobań, a i z naszymi zróżnicowanymi warunkami mieszkaniowymi, najlepszym rozwiązaniem są zwykle drapaki na zamówienie.

 

Niezwykle solidny drapak dla kota „wieża-legowisko”.

 

Koty uwielbiają wspinać się, bawić i odpoczywać w tak fantastycznym, przytulnym i zapewniającym poczucie bezpieczeństwa miejscu. Drapak posiada miękkie obicie w różnych kolorach, by najlepiej pasował do Twojego mieszkania. Kot może chować się w jego wnętrzu , drzemać na górnej półce i przechodzić dowolnie po wszystkich poziomach.
Drapak firmy „NASZE KOTY” sprawi Twojemu pupilowi wiele radości – zaspokoi naturalną potrzebę drapania i zapewni ciekawą zabawę.
Jest idealnym rozwiązaniem również dla kilku kotów !!!

ZALETY – stabilny, wytrzymały…wybierany przez koty. Obudowa i półki obite miękką wykładziną w różnych kolorach.

WYMIARY – do wyboru średnica:  35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm.
Dowolna wysokość od 30 cm do 150 cm ale też na zamówienie większe…..nawet 300 cm.
Stworzony przez nas produkt jest BEZPIECZNY dla kota a przy tym trwały, estetyczny. Wszystkie prezentowane wzory wykonujemy wg własnych projektów – z myślą o wygodnie naszych pupili. Są to bardzo funkcjonalne modele drapaków, niezbędne w każdym domu, w którym mieszka kot. 
Kilka przykładowych drapaków prezentujemy poniżej.
Drapak którego średnica wynosi 40 cm lub 45 cm rekomendowany jest dla kotów o wadze do 7 kg. Drapak  o średnicy 45 cm, dedykowany dla kotów o masie ciała do 10 kg.

CENY
Drapaki o wysokości 100 cm kosztują 1 599 PLN
Drapaki o wysokości 120 cm kosztują 1 699 PLN
Drapak z 2 wejściami i legowiskiem u góry kosztuje 1 499 PLN – możliwe wysokości od 60 cm do 85 cm .

Przykładowe drapaki z dotychczasowych realizacji:

Tunele do zabaw dla kotów

 

Prócz drapaków z miejscami do ukrycia się lub legowiskiem dla kota, wykonujemy również dla Waszych futrzastych przyjaciół tunele.
Mogą być dłuższe lub krótsze o średnicy 30 lub 35 cm tuby w których Wasze pupile znajdą znakomite warunki do zabawy w chowanego.

Polecam.

Koszt wykonania tunelu o długości 100 cm (takiego jak np przedstawiają załączone zdjęcia) = 1 599 PLN

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.