Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Cennik hotelu

Koci hotel Kraków – ceny

Poświeciliśmy dla kotów całe nasze zawodowe życie. Od ponad 10 lat działamy jako felinoterapeuci, koci behawioryści oraz wolontariusze w schroniskach. Znamy kapryśną naturę kotów. Musimy sprostać ich potrzebom, czego dowodem jest świetnie wychowane stadko, którego jesteśmy właścicielami.

Dla najbardziej wymagających Klientów, jakimi są opiekunowie kotów, przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług związanych z opieką nad Waszymi pupilami. Jesteśmy w stanie zająć się nimi profesjonalnie. Posiadamy niezbędną wiedzę medyczną oraz obdarzamy podopiecznych szczerą miłością.

Koci hotel Kraków, który prowadzimy gwarantuje udany pobyt dla Twojego pupila, na korzystnych warunkach finansowych aby Twój kot otrzymał wszystko co najlepsze.

Hotel dla kotów – cennik obowiązujący od 1 stycznia 2024 (podwyżka 10% o wskaźnik inflacji w stosunku do 2023)

Oferta opieki nad zwierzętami domowymi pod nieobecność opiekunów staje się coraz bardziej rozbudowana. Jeśli jednak chodzi o ceny, hotele dla kotów w Krakowie i innych miastach prezentują zwykle proste tabelki obejmujące 2-3 pozycje. Nasz koci hotel Kraków ma cennik nieco bardziej skomplikowany. Zależało nam na tym, bo dostosować ofertę do zróżnicowanych potrzeb Waszych pupili dlatego oferujemy różne standardy pomieszczeń.

Podobnie jak ludzie, koty mogą mieć różny zakres oczekiwań, a my pragniemy spełnić nawet te najbardziej wyszukane. Jednocześnie nie chcemy, abyście ponosili Państwo wysokie koszty opieki. Jeśli Waszemu ulubieńcowi wystarcza do szczęścia spokojny kąt i pełna miska. I oczywiście miłość człowieka. Tę dodajemy gratis do każdej usługi.

KAŻDY KOT ADOPTOWANY OD NAS, ZAWSZE PŁACI TYLKO 50% ZA POBYT W HOTELU NASZE KOTY

Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok – pomieszczenia dla kotów są ogrzewane i klimatyzowane.

Do dyspozycji naszych milusińskich Klientów oddajemy siebie całych, nasze serducha – czas na codzienną dawkę zabawy, pieszczot i przytulania, opiekę behawiorysty kociego ale też:

Koci hotel Kraków – standard *****

Luksusowe pokoje w domu o najwyższym standardzie ***** ze specjalną wolierą 40 m2 lub z zabezpieczonym balkonem. Wyposażone w fantastyczne drapaki, legowiska, miski z jedzeniem i piciem. Posiadają również kuwety otwarte lub zamykane – w zależności od przyzwyczajeń, z odpowiednim żwirkiem dobranym do indywidualnych potrzeb. Znajdują się w nich także kocie zabawki a nawet 32 calowy płaski telewizor na którym wyświetlane są specjalne, ulubione przez koty filmy lub programy.
Cena za cały pokój dla 1 lub 2 kotów od jednego Opiekuna – 160 PLN, dla 3 , 4 lub większej ilości kotów z jednego domu – to 200 PLN….jeśli kochasz koty, jak my i masz ich więcej – za kolejne nie zapłacisz 🙂
Prócz pełnego wyżywienia jakie hotel dla kota Kraków dostarcza od najlepszych producentów, cena obejmuje również zdjęcia z pobytu pupila w Hotelu. Są one wysyłane po każdych 3-4 dniach pobytu mailem, wraz z informacją dla Opiekunów.

Tak prezentują się apartamenty

Hotel dla kotów – standard ****

Pomieszczenia kategorii **** – klimatyzowane i ogrzewane, w wyjątkowym nowoczesnym domku z płyty warstwowej usytuowanym wśród brzózek i zieleni łąk. Wyposażone są w wyszukane drapaki, miski z jedzeniem i piciem. Do tego znajdują się w nich kuwety, zabawki. Posiadają możliwość nieskrępowanego wychodzenia na indywidualne, zabezpieczone duże wybiegi – woliery z drzewami do drapania i wspinania.
Cena za 1 kota 125 PLN, za 2 koty 145 PLN za 3 koty 165 PLN. Cena uwzględnia pełne wyżywienie jak i niezbędny żwirek do kuwety.
Prócz tego cena zawiera dodatkowo zdjęcia z pobytu i zabaw, wysyłane po upływie każdych 4-6 dni mailem do Opiekunów.

Zdjęcia standardu 4*

Hotel dla kotów – standard ***

Pomieszczenia kategorii *** – klimatyzowane i ogrzewane, w wyjątkowym domku z drewna usytuowanym w ogrodzie wśród zieleni laso, pól i drzew. Wyposażone są w wyszukane drapaki, miski z jedzeniem i piciem. Do tego znajdują się w nich kuwety, zabawki. Posiadają możliwość nieskrępowanego wychodzenia na indywidualne, zabezpieczone wybiegi – woliery z drzewami do drapania i wspinania.
Cena za 1 kota to 95 PLN/noc a dla 2 kotów z tego samego domu – 120 PLN .  Cena uwzględnia pełne wyżywienie jak i niezbędny żwirek do kuwety.
Prócz tego cena zawiera dodatkowo zdjęcia z pobytu i zabaw, wysyłane po upływie każdych 6 – 8 dni mailem do Opiekunów.

Zdjęcia standardu 3*

Koci hotel Kraków – standard ** oraz standard ** plus

Miejsca pobytowe hotelu tych klas wyposażone w specjalne drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość wychodzenia na indywidualny zamknięty wybieg.
Cena standardu ** to 65 PLN za noc z pełnym wyżywieniem, żwirkiem itp.
Koszt pobytu kota w standardzie ** plus wynosi 70 PLN.

W tej cenie każdy Klient otrzymuje co 8-12 dni informację o procesie aklimatyzacji pupila w Hotelu, samopoczuciu, relację z pobytu wraz z jego zdjęciami.

Pomieszczenia 2* wyglądają następująco:

Każdy podopieczny umieszczony zostaje w indywidualnym pomieszczeniu tak, by nie kontaktował się z innymi zwierzętami, co ma zredukować stres, ułatwić adaptację oraz ograniczyć ryzyko walk czy infekcji/przenoszenia ew. chorób. W jednym pomieszczeniu umieszczamy jedynie koty przywiezione z jednego domu.  Dla naszych miłych Gości zapewniamy stałą/całodobową opiekę weterynaryjną a dla bezpieczeństwa Państwa pupili pomieszczenia każdorazowo dezynfekujemy środkami odkażającymi (np. MEDICARINE) oraz dodatkowo dezynfekujemy powierzchnie i powietrze lampą UV (stosowaną w klinikach weterynaryjnych i szpitalach).

Kocia plaża w hotelu dla zwierząt

Dla standardu 2 gwiazdkowego – istnieje możliwość wynajęcia dla swojego pupila kociej plaży. Jest to dodatkowa, duża woliera z białymi kamykami, trawką, drzewami do wspinaczki, zabaw oraz półkami do leżakowania. Oferujemy “kocią plażę” w cenie 20 PLN za każdy dzień (pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji – wraz z rezerwacją pomieszczenia).

Prezentacja tego wybiegu

Obejrzenie kociego hotelu Kraków

W trosce o bezpieczny i spokojny wypoczynek, powierzonych nam kotów, nasz hotel dla zwierząt Kraków można oglądać wyłącznie:

  • – od 15 września do 15 czerwca – dowolnie po wcześniejszym ustaleniu terminu
  • – od 15 czerwca do 15 września – w ograniczonym zakresie aby nie stresować Gości…również po wcześniejszym potwierdzeniu chęci przyjazdu.

Przepraszamy za niedogodność i prosimy o wyrozumiałość.

POZOSTAWIENIE KAŻDEGO ZWIERZAKA POTWIERDZAMY UMOWĄ.

Wyżywienie w naszym hotelu dla kotów Kraków

Oferta zawsze uwzględnia pełne wyżywienie Hotelu NASZE KOTY. Karmimy ściśle wg zaleceń Opiekunów zarówno jeśli idzie o rodzaj karmy, markę czy częstotliwość podawania.  Jeśli nie ma ścisłych wytycznych od Opiekunów – stosujemy najwyższej jakości karmę dla zwierząt: suchą marki ACANA, ORIJEN, APPLAWS, PURIZON, WILD FRREDOM, TASTE OF THE WILD, ROYAL CANIN różne rodzaje w tym lecznicze RC oraz lecznicze HILLS, VIRBAC i TROVET. Mokre firmy APPLAWS, Cats Plate, Carnilove. MIAMOR, CANAGAN, SCHESIR czy DOLINA NOTECI Premium. Na życzenie Opiekunów koty dostają surowe mięso lub gotowane (drób i wołowina czy ryby).

My jako koci hotel Kraków realizujemy dla naszych klientów, w miarę możliwości dowóz zwierząt do Hotelu i następnie z powrotem do domu.
Koszt z uwagi na aktualne ceny paliwa oraz jazdę najczęściej w korkach – 6 PLN za każdy kilometr przejechany z pupilem jako pasażerem realizowane po wcześniejszym ustaleniu usługi.

Koci Hotel Kraków poleca się

Każdy kot przybywający do naszego hotelu ma zapewnioną profesjonalną opiekę. Jesteśmy w stanie to zagwarantować dzięki wiedzy praktycznej i teoretycznej zdobywanej na licznych szkoleniach. W szkole medycznej, a także w trakcie opieki nad własnym stadkiem kotów.

Hotel dla kota Kraków otworzyliśmy, aby ułatwić właścicielom wyjazd na wakacje czy weekendowy wypad za miasto, na który nie mogą zabrać pupili. Wiemy, z jakimi kosztami wiąże się opieka nad zwierzętami. Szczególnie, gdy są chore i potrzebują fachowego wsparcia medycznego. Cennik naszych usług nie jest wygórowany, w zasadzie na każdą kieszeń.

Koci hotel Kraków zadba o to, aby Twój pupil poczuł się jak u siebie w domu, a Ty wypoczniesz na wyjeździe, nie martwiąc się o stan zdrowia i dobre samopoczucie zwierzaka.

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.