Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Cennik hotelu

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z kotami, ponieważ to im właśnie postanowiliśmy poświęcić całe nasze zawodowe życie. Poniżej przedstawiamy ofertę opieki nad Waszymi pupilami wówczas, kiedy sami nie jesteście w stanie się nimi zająć. I choć w takich chwilach Wasz spokój o ukochanego futrzaka nie ma ceny, hotel dla kota często okazuje się najbardziej ekonomicznym, a przy tym najlepszym dla zwierzęcia rozwiązaniem.

 

Hotel dla kotów – cennik obowiązujący od 1 listopada 2020

 

Oferta opieki nad zwierzętami domowymi pod nieobecność opiekunów staje się coraz bardziej rozbudowana. Jeśli jednak chodzi o ceny, hotele dla kotów w Krakowie i innych miastach prezentują zwykle proste tabelki obejmujące 2-3 pozycje. Nasz hotel dla kotów ma cennik nieco bardziej skomplikowany, ponieważ zależało nam na tym, bo dostosować ofertę do zróżnicowanych potrzeb Waszych pupili.

Podobnie jak ludzie, koty mogą mieć różny zakres oczekiwań, a my pragniemy spełnić nawet te najbardziej wyszukane. Jednocześnie nie chcemy, abyście ponosili Państwo wysokie koszty opieki, jeśli Waszemu ulubieńcowi wystarcza do szczęścia spokojny kąt i pełna miska. I oczywiście miłość człowieka. Tę dodajemy gratis do każdej usługi.

KAŻDY KOT ADOPTOWANY OD NAS, ZAWSZE PŁACI TYLKO 50% ZA POBYT W HOTELU NASZE KOTY

Do dyspozycji naszych milusińskich Klientów oddajemy siebie całych, nasze serducha – czas na codzienną dawkę zabawy, pieszczot i przytulania, opiekę behawiorysty kociego ale też:

 • Luksusowe pokoje w domu o najwyższym standardzie ***** ze specjalną wolierą 40 m2 lub z zabezpieczonym balkonem (wyposażone w fantastyczne drapaki, legowiska, miski z jedzeniem i piciem, kuwety otwarte lub zamykane – w zależności od przyzwyczajeń, z odpowiednim żwirkiem dobranym do indywidualnych potrzeb, kocie zabawki a nawet 32 calowy płaski telewizor na którym wyświetlane są specjalne, ulubione przez koty filmy lub programy).
  Cena za cały pokój dla 1 lub 2 kotów od jednego Opiekuna– 100 PLN/noc,
  dla 3 i 4 kotów z jednego domu – 150 PLN/noc….jeśli kochasz koty, jak my i masz ich więcej – za kolejne nie zapłacisz 🙂
  Prócz pełnego wyżywienia cena obejmuje również zdjęcia z pobytu pupila w Hotelu, wysyłane po każdych 3-4 dniach pobytu mailem, wraz z informacją dla Opiekunów.
  Tak prezentują się apartamenty
 • Pomieszczenia kategorii *** 
  (klimatyzowane, w wyjątkowym domku z drewna usytuowanym w ogrodzie wśród zieleni, wyposażone w wyszukane drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość nieskrępowanego wychodzenia na indywidualne, zabezpieczone wybiegi – woliery z drzewami do drapania i wspinania).
  Cena – 60 PLN/noc dla 1 kota oraz 80 PLN/ noc dla 2 kotów z tego samego domu.
  Prócz pełnego wyżywienia, cena zawiera dodatkowo zdjęcia z pobytu i zabaw, wysyłane po upływie każdych 5-6 dni mailem do Opiekunów.
  Zdjęcia standardu 3*:
 • Miejsca pobytowe hotelu klasy **
  (wyposażone w specjalne drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość wychodzenia na indywidualny zamknięty wybieg).
  Cena – 40 PLN za noc. W tej cenie każdy Klient otrzymuje co 7-10 dni informację o procesie aklimatyzacji pupila w Hotelu, samopoczuciu, relację z pobytu wraz z jego zdjęciami.
  Pomieszczenia 2* wyglądają następująco:

Każdy podopieczny umieszczony zostaje w indywidualnym pomieszczeniu tak, by nie kontaktował się z innymi zwierzętami, co ma zredukować stres, ułatwić adaptację oraz ograniczyć ryzyko walk czy infekcji/przenoszenia ew. chorób. Dla naszych miłych Gości zapewniamy stałą/całodobową opiekę weterynaryjną a dla bezpieczeństwa Państwa pupili pomieszczenia każdorazowo dezynfekujemy środkami odkażającymi (np. MEDICARINE) oraz dodatkowo dezynfekujemy powierzchnie i powietrze lampą UV (stosowaną w klinikach weterynaryjnych i szpitalach).

KOCIA PLAŻA
Dla standardu 2 gwiazdkowego – istnieje możliwość wynajęcia dla swojego pupila dodatkowej, dużej woliery z białymi kamykami, trawką, drzewami do wspinaczki, zabaw oraz półkami do leżakowania oferujemy “kocią plażę” w cenie 10 PLN za każdy dzień (pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji – wraz z rezerwacją pomieszczenia).
Prezentacja tego wybiegu.

W trosce o bezpieczny i spokojny wypoczynek, powierzonych nam kotów, możliwość oglądania Hotelu istnieje wyłącznie:
– w okresie od 15 września do 15 czerwca – dowolnie po wcześniejszym ustaleniu terminu
– w sezonie wakacyjnym – jedynie w poniedziałki 10-12….również po wcześniejszym potwierdzeniu chęci przyjazdu.
Przepraszamy za niedogodność i prosimy o wyrozumiałość.

POZOSTAWIENIE KAŻDEGO ZWIERZAKA POTWIERDZAMY UMOWĄ.

Wyżywienie: Oferta zawsze uwzględnia pełne wyżywienie Hotelu NASZE KOTY.
Stosujemy najwyższej jakości karmę dla zwierząt – suchą marki; ROYAL CANIN rożne rodzaje w tym lecznicze RC oraz lecznicze HILLS i TROVET. Dodatkowo SANABELLE  BOSCH Urinary, JOSERA  oraz mokre firmy APPLAWS, SCHESIR czy DOLINA NOTECI, ANIMONDA. Na życzenie Opiekunów koty dostają surowe mięso lub gotowane (drób i wołowina + ryby).

Dla zwierzątek mieszkających w małych klatkach, cena pobytu wynosi 20 PLN za dobę (dla świnek morskich, szczurów, myszy, chomików i jeży), pod warunkiem przywiezienia całego niezbędnego ekwipunku. Dla większych mieszkańców klatek w tym królika  koszt pobytu to 30 PLN za dobę, również pod warunkiem zabezpieczenia jedzenia na pobyt. 

Dla naszych Klientów realizujemy w miarę możliwości dowóz zwierząt do Hotelu i następnie z powrotem do domu.
Koszt z uwagi na aktualne ceny paliwa – 5 PLN za każdy kilometr przejechany z pupilem jako pasażerem realizowane po wcześniejszym ustaleniu usługi.

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy