Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Cennik hotelu

Koci hotel Kraków – ceny

Poświeciliśmy dla kotów całe nasze zawodowe życie. Od ponad 10 lat działamy jako felinoterapeuci, koci behawioryści oraz wolontariusze w schroniskach. Znamy kapryśną naturę kotów. Musimy sprostać ich potrzebom, czego dowodem jest świetnie wychowane stadko, którego jesteśmy właścicielami.

Dla najbardziej wymagających klientów, jakimi są właściciele kotów, przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług związanych z opieką nad Waszymi pupilami. Jesteśmy w stanie zająć się nimi profesjonalnie. Posiadamy niezbędną wiedzę medyczną oraz obdarzamy podopiecznych szczerą miłością.

Koci hotel Kraków, który prowadzimy gwarantuje udany pobyt dla Twojego pupila, na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Skonstruowaliśmy ofertę w taki sposób, aby Twój kot otrzymał wszystko co najlepsze, a jednocześnie Twój budżet znacząco na tym nie ucierpi.

Hotel dla kotów – cennik obowiązujący od 1 stycznia 2023

Oferta opieki nad zwierzętami domowymi pod nieobecność opiekunów staje się coraz bardziej rozbudowana. Jeśli jednak chodzi o ceny, hotele dla kotów w Krakowie i innych miastach prezentują zwykle proste tabelki obejmujące 2-3 pozycje. Nasz koci hotel Kraków ma cennik nieco bardziej skomplikowany. Zależało nam na tym, bo dostosować ofertę do zróżnicowanych potrzeb Waszych pupili dlatego oferujemy różne standardy pomieszczeń.

Podobnie jak ludzie, koty mogą mieć różny zakres oczekiwań, a my pragniemy spełnić nawet te najbardziej wyszukane. Jednocześnie nie chcemy, abyście ponosili Państwo wysokie koszty opieki. Jeśli Waszemu ulubieńcowi wystarcza do szczęścia spokojny kąt i pełna miska. I oczywiście miłość człowieka. Tę dodajemy gratis do każdej usługi.

KAŻDY KOT ADOPTOWANY OD NAS, ZAWSZE PŁACI TYLKO 50% ZA POBYT W HOTELU NASZE KOTY

Jesteśmy do dyspozycji

Do dyspozycji naszych milusińskich Klientów oddajemy siebie całych, nasze serducha – czas na codzienną dawkę zabawy, pieszczot i przytulania, opiekę behawiorysty kociego ale też:

Koci hotel Kraków – standard *****

Luksusowe pokoje w domu o najwyższym standardzie ***** ze specjalną wolierą 40 m2 lub z zabezpieczonym balkonem. Wyposażone w fantastyczne drapaki, legowiska, miski z jedzeniem i piciem. Posiadają również kuwety otwarte lub zamykane – w zależności od przyzwyczajeń, z odpowiednim żwirkiem dobranym do indywidualnych potrzeb. Znajdują się w nich także kocie zabawki a nawet 32 calowy płaski telewizor na którym wyświetlane są specjalne, ulubione przez koty filmy lub programy.
Cena za cały pokój dla 1 lub 2 kotów od jednego Opiekuna  – 145 PLN ( a od 1 stycznia 2024 160 PLN) dla 3 , 4 lub większej ilości kotów z jednego domu – 180 PLN (od 1 stycznia będzie to 195 PLN)….jeśli kochasz koty, jak my i masz ich więcej – za kolejne nie zapłacisz 🙂
Prócz pełnego wyżywienia jakie hotel dla kota Kraków dostarcza od najlepszych producentów, cena obejmuje również zdjęcia z pobytu pupila w Hotelu. Są one wysyłane po każdych 3-4 dniach pobytu mailem, wraz z informacją dla Opiekunów.

Tak prezentują się apartamenty

Hotel dla kotów – standard ****

Pomieszczenia kategorii **** – klimatyzowane, w wyjątkowym nowoczesnym domku z płyty warstwowej usytuowanym wśród brzózek. Wyposażone są w wyszukane drapaki, miski z jedzeniem i piciem. Do tego znajdują się w nich kuwety, zabawki. Posiadają możliwość nieskrępowanego wychodzenia na indywidualne, zabezpieczone duże wybiegi – woliery z drzewami do drapania i wspinania.
Cena – 110 PLN/noc dla 1 kota i  140 PLN dla 2 kotów z tego samego domu oraz 165 PLN za 3 koty. Cena uwzględnia pełne wyżywienie jak i niezbędny żwirek do kuwety.(a
Prócz tego cena zawiera dodatkowo zdjęcia z pobytu i zabaw, wysyłane po upływie każdych 4-6 dni mailem do Opiekunów.

Zdjęcia standardu 4*

Hotel dla kotów – standard ***

Pomieszczenia kategorii *** – klimatyzowane, w wyjątkowym domku z drewna usytuowanym w ogrodzie wśród zieleni. Wyposażone są w wyszukane drapaki, miski z jedzeniem i piciem. Do tego znajdują się w nich kuwety, zabawki. Posiadają możliwość nieskrępowanego wychodzenia na indywidualne, zabezpieczone wybiegi – woliery z drzewami do drapania i wspinania.
Cena – 110 PLN/ noc dla 2 kotów z tego samego domu (od 1 stycznia 2024 – 120 PLN) oraz 85 PLN za 1 kota (a od 1 stycznia 2024 będzie to 95 PLN).  Cena uwzględnia pełne wyżywienie jak i niezbędny żwirek do kuwety.
Prócz tego cena zawiera dodatkowo zdjęcia z pobytu i zabaw, wysyłane po upływie każdych 6 – 8 dni mailem do Opiekunów.

Zdjęcia standardu 3*

Koci hotel Kraków – standard **

Miejsca pobytowe hotelu klasy ** – wyposażone w specjalne drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość wychodzenia na indywidualny zamknięty wybieg.
Cena – 60 PLN za noc z pełnym wyżywieniem, żwirkiem itp. Od 1 stycznia 2024 – 65 PLN. W tej cenie każdy Klient otrzymuje co 8-12 dni informację o procesie aklimatyzacji pupila w Hotelu, samopoczuciu, relację z pobytu wraz z jego zdjęciami.

Pomieszczenia 2* wyglądają następująco:

Każdy podopieczny umieszczony zostaje w indywidualnym pomieszczeniu tak, by nie kontaktował się z innymi zwierzętami, co ma zredukować stres, ułatwić adaptację oraz ograniczyć ryzyko walk czy infekcji/przenoszenia ew. chorób. Dla naszych miłych Gości zapewniamy stałą/całodobową opiekę weterynaryjną a dla bezpieczeństwa Państwa pupili pomieszczenia każdorazowo dezynfekujemy środkami odkażającymi (np. MEDICARINE) oraz dodatkowo dezynfekujemy powierzchnie i powietrze lampą UV (stosowaną w klinikach weterynaryjnych i szpitalach).

Kocia plaża w hotelu dla zwierząt

Dla standardu 2 gwiazdkowego – istnieje możliwość wynajęcia dla swojego pupila kociej plaży. Jest to dodatkowa, duża woliera z białymi kamykami, trawką, drzewami do wspinaczki, zabaw oraz półkami do leżakowania. Oferujemy “kocią plażę” w cenie 20 PLN za każdy dzień (pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji – wraz z rezerwacją pomieszczenia).

Prezentacja tego wybiegu

Obejrzenie kociego hotelu Kraków

W trosce o bezpieczny i spokojny wypoczynek, powierzonych nam kotów, nasz hotel dla zwierząt Kraków można oglądać wyłącznie:

  • – od 15 września do 15 czerwca – dowolnie po wcześniejszym ustaleniu terminu
  • – w sezonie wakacyjnym – jedynie w poniedziałki 10-12….również po wcześniejszym potwierdzeniu chęci przyjazdu.

Przepraszamy za niedogodność i prosimy o wyrozumiałość.

POZOSTAWIENIE KAŻDEGO ZWIERZAKA POTWIERDZAMY UMOWĄ.

Wyżywienie w naszym hotelu dla kotów Kraków

Oferta zawsze uwzględnia pełne wyżywienie Hotelu NASZE KOTY. Stosujemy najwyższej jakości karmę dla zwierząt – suchą marki ROYAL CANIN. Różne rodzaje w tym lecznicze RC oraz lecznicze HILLS i TROVET. Dodatkowo SANABELLE  BOSCH Urinary, JOSERA, APPLAWS  oraz mokre firmy APPLAWS, CANAGAN, SCHESIR czy DOLINA NOTECI, ANIMONDA. Na życzenie Opiekunów koty dostają surowe mięso lub gotowane (drób i wołowina czy ryby).

Dla zwierzątek mieszkających w małych klatkach, cena pobytu wynosi 20 PLN za dobę. Cena jest przewidziana dla świnek morskich, szczurów, myszy, chomików i jeży. Warunkiem jej otrzymania jest przywiezienie całego niezbędnego ekwipunku. Dla większych mieszkańców klatek w tym królika koszt pobytu to 30 PLN za dobę. W tym wypadku również pod warunkiem zabezpieczenia jedzenia na pobyt.;

My jako koci hotel Kraków realizujemy dla naszych klientów, w miarę możliwości dowóz zwierząt do Hotelu i następnie z powrotem do domu.
Koszt z uwagi na aktualne ceny paliwa oraz jazdę najczęściej w korkach – 6 PLN za każdy kilometr przejechany z pupilem jako pasażerem realizowane po wcześniejszym ustaleniu usługi.

Koci Hotel Kraków poleca się

Każdy kot przybywający do naszego hotelu ma zapewnioną profesjonalną opiekę. Jesteśmy w stanie to zagwarantować dzięki wiedzy praktycznej i teoretycznej zdobywanej na licznych szkoleniach. W szkole medycznej, a także w trakcie opieki nad własnym stadkiem.

Hotel dla kota Kraków otworzyliśmy, aby ułatwić właścicielom wyjazd na wakacje czy weekendowy wypad za miasto, na który nie mogą zabrać pupili. Wiemy, z jakimi kosztami wiąże się opieka nad zwierzętami. Szczególnie, gdy są chore i potrzebują fachowego wsparcia medycznego. Cennik naszych usług nie jest wygórowany, w zasadzie na każdą kieszeń.

Koci hotel Kraków zadba o to, aby Twój pupil poczuł się jak u siebie w domu, a Ty wypoczniesz na wyjeździe, nie martwiąc się o stan zdrowia i dobre samopoczucie zwierzaka.

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.