Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami / ptakami – Kraków

Zabezpieczone siatką okna i balkony mieszkań oznaczają dla Was spokój i komfort czystego balkonu.

 

Zabezpieczenia balkonów, okien przed ptakami.

 

Pracujemy na terenie Krakowa i okolic. Ponieważ każde zabezpieczenie jest inne, jak różne są okna i balkony dlatego dokładne koszty mogę podać po wykonaniu pomiarów na miejscu. Na cenę wpływ mają miedzy innymi:
- metry kwadratowe montowanej siatki,
- ew. konieczność wykonania stalowej konstrukcji (głownie na balkonach najwyższego piętra - bez zadaszenia)
Z uwagi na to, szacunkowa cena zabezpieczenia siatką elastyczną  zawierać się będzie w przedziale ok 50 - 100 PLN za każdy m2 montowanej siatki bez konstrukcji stalowej, jeśli jest potrzeba jej zbudowania koszt wzrasta do 150 PLN za każdy m2. 

Inwestor przed zamówieniem montażu zabezpieczenia posiadać musi zgody i pozwolenia na oczekiwany zakres prac - od Właściciela mieszkania, Administracji budynku, Konserwatora zabytków itp.
Jako wykonawca nie ponosimy odpowiedzialności za ew brak w/w zgody.

Wykonujemy również woliery na tarasy i do ogrodów o dowolnym wymiarach (konstrukcje stalowe, pokryte szczelnie siatką stalową) - przykładowe do zobaczenia na stronie https://www.nasze-koty.com.pl/hotel/

 

Zabezpieczenie balkonu przed ptakami – Kraków i okolice

 

Ptaki odwiedzające nasze balkony to zwykle uciążliwy problem. To piękne zwierzęta, bez których nie sposób wyobrazić sobie tereny zielone. Jednak ich obecność w przestrzeni miejskiej często oznacza zniszczone uprawy w przydomowych ogródkach, brudne elewacje budynków, a przede wszystkim rozprzestrzenianie się zarazków. Teren, na którym działam, jest szczególny – gołębi jest tu tak wiele, że stały się niemal symbolem Krakowa. Zabezpieczenie balkonu przed ptakami to jedyne rozwiązanie dla mieszkańców, którzy nie chcą, by to miejsce przeznaczone do miłego wypoczynku było brudne i zniszczone. Z tych samych względów nikt nie chce oszpecać go kratą czy plastikowymi (skądinąd – mało efektywnymi) straszakami na gołębie. Ja proponuję rozwiązanie stuprocentowo skuteczne i estetyczne – wytrzymałą, odporną na działanie czynników atmosferycznych, elegancką, transparentną siatkę.

 

Zabezpieczenie przed gołębiami – Kraków i jego piękne, funkcjonalne balkony

 

Skuteczność i urodę instalowanych przeze mnie siatek doceniło już wielu mieszkańców miasta Kraków. Zabezpieczenie przed gołębiami okazało się dla nich rozwiązaniem problemów, o których nawet nie pomyślałem, gdy postanowiłem rozszerzyć swoją zawodową działalność. Ja chciałem uczynić miejskie balkony miejscami przyjaznymi dla kotów. Podczas swojej pracy dowiedziałem się, że dzięki siatkom krakowiacy mogą uprawiać w swoich domach zioła czy pomidory. Że wolny od gołębi i wróbli balkon oznacza dla nich spokojny sen o poranku. Że dzięki siatce nie odczuwają na 8 piętrze lęku wysokości. Że odkąd skończyły się ptasie odwiedziny, pozbyli się uciążliwej alergii. Jak widać, dla mieszkańców Krakowa zabezpieczenie balkonu przed ptakami oznacza znacznie więcej profitów niż tylko czystą balustradę i podłogę. A co mają wspólnego zabezpieczenia przed gołębiami z komfortem i bezpieczeństwem kotów? Dlaczego siatki na balkony powinny stać się obowiązkowym elementem wyposażenia mieszkania kociarzy?

zabezpieczenie balkonu
zabezpieczenia przed ptakami

Dla zainteresowanych usługą - tel. 731-858-424 lub mail: naszekoty@op.pl 
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi - płatne 100 PLN w dniu pomiaru, odliczane w dniu skończenia prac zabezpieczających do całej kwoty, zabezpieczenia balkonów przed gołębiami oraz innymi ptakami. 

Zabezpieczanie balkonu i okien przed ptakami w trosce o koty – Kraków

kot

Mieszkasz w bloku lub kamienicy na terenie miasta Krakowa, a Twój pupil z radością spędza czas na balkonie? Najwyższy czas, aby pomyśleć o założeniu odpowiedniego zabezpieczenia przed gołębiami. Dlaczego akurat przed tymi ptakami? To bardzo proste. Stanowią one obiekt zainteresowania dla zwierzaka, który podążając za swoim instynktem łowieckim, może wyskoczyć za barierkę, aby go złapać. Właśnie dlatego zabezpieczone siatką okna i balkony mieszkań oznaczają dla Ciebie spokój i komfort, a dla Twoich pupili bezpieczeństwo i pewność.

Wielokrotnie słyszałem, a nawet widziałem tragedie opiekunów, którzy przez chwilę nieuwagi stracili swojego ukochanego kota. Można temu zaradzić w prosty i estetyczny sposób – zapewniając odpowiednie zabezpieczenie balkonu przed ptakami. Za pomocą wytrzymałej siatki osłonisz balkon czy okna, dzięki czemu Twój kot nawet w trakcie polowania nie wyskoczy z mieszkania. W swojej firmie pracuję dokładnie i starannie – zawsze tak, jak dla swoich kotów, ponieważ jestem świadomy odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa.

Estetyczne zabezpieczenia przed gołębiami dostępne w mieście Kraków

Przygotowując zabezpieczenia przed gołębiami dla swoich 8 kotów czy na potrzeby prowadzonego Hotelu dla kotów lub też dla Ciebie – dokładam wszelkiej staranności i wysiłku, aby efekt końcowy odpowiadał wymaganiom Klientów, spełniał ich oczekiwania i jednocześnie gwarantował kotu bezwzględne bezpieczeństwo! Pracuję na terenie Krakowa i okolic.

Jednak proponowane zabezpieczenie balkonu przed ptakami to nie jedyna oferowana przez moją firmę usługa! Wykonuję również woliery dedykowane tarasom oraz ogrodom o dowolnym wymiarach (konstrukcje stalowe, pokryte szczelnie siatką stalową).
Przykładowe realizacje możecie zobaczyć na stronie internetowej: https://www.nasze-koty.com.pl/hotel/
Osoby zainteresowane usługą zapraszam do kontaktu telefonicznego (731-858-424) lub mailowego (naszekoty@op.pl).
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi. Kraków i okolice to główne obszary mojej działalności. Zapraszam do współpracy!

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy