Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Hotel dla zwierząt – małopolskie

 

Koci hotel – Kraków zaprasza

Każdy koci opiekun – nawet zdeklarowany domator – musi czasem stanąć przed rozterką: jak zapewnić swojemu ukochanemu zwierzakowi najlepszą opiekę na czas swojej nieobecności? Kto zgodzi się odwiedzić pupila co najmniej dwa razy dziennie, by podać mu świeżą karmę (i to zgodnie ze ścisłymi wytycznymi), wysprzątać toaletę, a przede wszystkim okazać mu nieco czułości?

 

W poszukiwaniu hotelu dla kota w Krakowie

 

Ponieważ swego czasu sami stawaliśmy przed tego rodzaju dylematami, uznaliśmy, że ostatnie rozwiązanie jest najlepsze. Koci hotel to miejsce, w którym pupil może mieć dobrą, całodobową opiekę, miłość i poczucie bezpieczeństwa.

W 2010 roku, poszukując idealnego hotelu dla naszych kotów przejechaliśmy cały Kraków i dalsze okolice. Znaleźliśmy parę zadbanych, profesjonalnie prowadzonych placówek ale im dłużej szukaliśmy, tym bardziej stawało się dla nas jasne, że chcemy niemożliwego – kociego raju, w którym nasze zwierzaki będą mogły w pełni być sobą, tak jak w domu. Z tej myśli narodził się jedyny w swoim rodzaju w Małopolsce hotel dla kotów „Nasze koty” – miejsce, w którym wszystkie futrzaki traktujemy jak nasze. Z miłością i poszanowaniem najbardziej nawet nietypowych oczekiwań – i kotów i zakochanych w pupilach opiekunów.

 

Wakacje dla Twojego ulubieńca – całoroczny hotel dla zwierząt

 

Jeżeli wyjeżdżasz, nawet na parę dni a nie masz z kim zostawić swoje kochanego zwierzaka – skorzystaj z wyjątkowych usług hotelu “Nasze Koty”. Dla swojego pupila możesz zafundować wspaniałe wakacje na wsi; z dala od zgiełku miasta, wśród zieleni w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Przecież nie musi stresować się Twoją nieobecnością. Będzie mieszkać w indywidualnym apartamencie, w domowym pokoju lub w drewnianym domku dla kotów…..może oglądać ulubione filmy w TV, może bawić się czy wylegiwać się na trawie w specjalnej wolierze. Możesz zostawić mu jego ulubiony koc, zabawkę, dzięki czemu będzie się czuł jak u siebie w domu. Będzie karmiony wedle Twoich indywidualnych wskazówek.

Jeżeli pragniesz skorzystać z naszych usług zapraszamy do zapoznania się z ofertą – zakładka CENNIK.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NAS PRZEZ CAŁY ROK !
Każdy kot ma osobne pomieszczenie – wyjątkiem jest sytuacja, kiedy 2 lub więcej kotów pochodzi od jednego Opiekuna, który chce aby przebywały wspólnie.
Można telefonować codziennie w godzinach 8.00 – 21.00 (w innych porach prosimy o kontakt mailowy – zakładka KONTAKT)

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.