Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

O nas

Hotel „Nasze Koty” położony jest w pobliżu Krakowa ale jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, huku tramwajów i smogu spalin. Zlokalizowany został w spokojnej i malowniczej okolicy, wśród zieleni z pięknymi widokami. Jest obiektem nowym, znakomicie wyposażonym, przytulnym i kameralnym, specjalnie zorganizowanym na potrzeby jego miłych Gości. Prowadzony przez prawdziwych miłośników i przyjaciół zwierząt dlatego panuje w nim ciepła, rodzinna atmosfera.

Przyjmujemy pod opiekę wszystkie koty ale też inne zwierzęta jak np. króliki, świnki morskie, chomiki, jeże.  Przepraszam ale psów nie przyjmujemy !

U nas Twój pupil będzie miał wyjątkową opiekę – będzie zażywał ruchu na specjalnie przygotowanym, ogrodzonym trawiastym wybiegu, gdzie może wolno biegać i bawić się. Zrobimy zdjęcia z tych zabaw, które wyślemy do Ciebie pocztą elektroniczną, wraz z informacją o procesie aklimatyzacji – co może uspokoić a nawet osłodzić Twoją rozłąkę i tęsknotę za przyjacielem.

Twój zwierzak będzie pod stała opieką 24 godziny na dobę, ponieważ nasz dom to hotel NASZE KOTY. Dzięki niewielkiej liczbie miejsc możemy w całości poświecić się opiece każdego zwierzątka z osobna.

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy