Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Hotel dla zwierząt – Kraków

Nasz hotel dla zwierząt Kraków znajduje się zaledwie pół godziny drogi samochodem od Rynku Głównego. Zlokalizowany jest w spokojnej miejscowości Zelczyna k/Skawiny, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, huku tramwajów i smogu. Cisza i spokój będą towarzyszyły twojemu kotu przez cały pobyt wśród zieleni. Hotel dla kota Kraków posiada nowoczesną,bogatą infrastrukturę i wyposażenie dostosowane do potrzeb pupili. Przytulny hotel dla kotów Kraków został specjalnie przystosowany do potrzeb milusińskich, gdzie każdy z gości ma zapewnione indywidualne pomieszczenie z wybiegiem na zieloną trawkę. Dbamy jednak o to, aby koty nie czuły się samotne. Przytulamy je, głaskamy i organizujemy liczne zabawy. Wszystkie aktywności z udziałem twojego kota fotografujemy i przesyłamy na wskazany e-mail, abyś był spokojny o to, jak przebiega jego proces aklimatyzacji. Twój zwierzak będzie pod stała opieką 24 godziny na dobę.

Koci hotel Kraków – zaprasza

Chcesz zapewnić swojemu pupilowi najlepszą opiekę na czas nieobecności? Hotel dla kota Kraków został stworzony po to, aby wyręczyć Cię w tych obowiązkach. Nasz hotel dla kotów Kraków jest rodzinną, domową placówką, która zapewnia kameralne, a jednocześnie profesjonalne warunki do spędzenia krótkiego lub dłuższego urlopu dla twojego ulubieńca.

Prowadzimy całoroczny hotel dla kotów Kraków

Jesteśmy otwarci przez cały rok!  Niezależnie od tego, kiedy planujesz wyjazd, możesz skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy osobne pomieszczenia dla każdego zwierzaka – wyjątkiem jest sytuacja, kiedy 2 lub więcej kotów pochodzi od jednego opiekuna, który chce aby przebywały wspólnie.

W godzinach od 8 do 21 możesz do nas dzwonić. W innych porach prosimy kontakt mailowy – zakładka KONTAKT.

Każdy kot, który znajduje się pod naszą opieką ma zapewnione profesjonalne warunki zarówno pod względem sanitarnym, jak i dostępnego wyposażenia. Dbamy o jego zdrowie, dietę, jak i samopoczucie. Organizujemy liczne zabawy, chcemy, aby kot zapamiętał pobyt w naszym hotelu jak najlepiej. Możesz mieć pewność, że nasz hotel dla kotów Kraków zrobi wszystko, aby zadbać o profesjonalną opiekę nad Twoim pupilem. Jesteśmy w stanie to zagwarantować dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie posiadamy.

Chcesz skorzystać z oferty, jaką przygotował nasz hotel dla kota Kraków? Zapraszamy do sprawdzenia całej gamy naszych usług. Zakładka CENNIK umożliwi zapoznanie się z warunkami finansowymi, z jakimi wiązał się będzie pobyt Twojego pupila w naszym obiekcie.

 

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.