Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Hotel dla zwierząt – małopolskie

Nasz hotel dla zwierząt Kraków znajduje się zaledwie pół godziny drogi samochodem od Rynku Głównego. Zlokalizowany jest w spokojnej miejscowości Zelczyna k/Skawiny, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, huku tramwajów i smogu. Pełno tu zieleni, pięknych widoków. Cisza i spokój będą towarzyszyły twojemu kotu przez cały pobyt.

Hotel dla kota Kraków został przygotowany ogromnym nakładem środków. Zadbaliśmy o nowoczesną infrastrukturę i wyposażenie dostosowane do potrzeb pupili. Przytulny i kameralny hotel dla kotów Kraków został specjalnie przystosowany do potrzeb milusińskich. Każdy ze zwierzęcych gości ma zapewnione indywidualne pomieszczenie z wybiegiem na zieloną trawkę. Dbamy jednak o to, aby koty nie czuły się samotne. Przytulamy je, głaskamy i organizujemy liczne zabawy.

W naszym hotelu akceptujemy także inne mniejsze zwierzęta takie, jak króliki, świnki morskie, chomiki, jeże. Natomiast nie sprawujemy opieki nad psami. Z góry za to przepraszamy, ale nasz hotel dla kotów Małopolska powstał właśnie po to, aby zapewnić bezpieczną przestrzeń dla kotów, bez niepotrzebnego stresu wynikającego z obecności szczekających przyjaciół.

Koci hotel Kraków, jaki prowadzimy już od ponad 10 lat zapewnia moc atrakcji:

  • możliwość ruchu na specjalnie przygotowanym, ogrodzonym trawiastym wybiegu,
  • liczne zabawy aktywizujące zwierzęta.

Wszystkie aktywności z udziałem twojego kota fotografujemy i przesyłamy na wskazany e-mail, abyś był spokojny o to, jak przebiega jego proces aklimatyzacji. Twój zwierzak będzie pod stała opieką 24 godziny na dobę.

Koci hotel Kraków – zaprasza Waszych pupili!

Chcesz zapewnić swojemu pupilowi najlepszą opiekę na czas nieobecności? Hotel dla kota Kraków został stworzony po to, aby wyręczyć Cię w obowiązku karmienia świeżą karmą 2 razy dziennie, zgodnie ze ścisłymi wytycznymi. Zadbamy o czystość kuwety oraz niezbędną czułość, dzięki której twój kot nie będzie czuł się samotny poza domem. Nasz hotel dla zwierząt Kraków jest rodzinną, domową placówką, która zapewnia kameralne, a jednocześnie profesjonalne warunki do spędzenia krótkiego lub dłuższego urlopu dla twojego zwierzaka.

Odwiedzasz Kraków? Hotel dla kotów rozwiąże twój problem z noclegiem dla pupila

Nie wszystkie obiekty hotelarskie tolerują obecność zwierząt. Zresztą pupil przebywałby w nowym miejscu w samotności przez większość dnia, gdy Ciebie pochłonie zwiedzanie i korzystanie z atrakcji. Koci hotel Kraków to obiekt, który zapewnia profesjonalną, całodobową opiekę, gwarantuje przyjazne warunki do zabawy, jak i spędzania czasu. Kot poczuje się tu jak u siebie w domu, ponieważ będzie miał zagwarantowaną ciszę, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Opiekunowie nie muszą martwić się o żaden aspekt egzystencji pupila, ponieważ mamy wykształcenie medyczne, możemy podawać leki i kroplówki chorym zwierzętom, a poza tym pozostajemy w stałym kontakcie z weterynarzem Twojego pupila, jeżeli jest taka potrzeba. Spokojnie możesz zająć się swoimi sprawami, ponieważ Twój milusiński jest w dobrych rękach.

W poszukiwaniu kociego raju w Krakowie i okolicach

Przejechaliśmy całą Małopolskę wzdłuż i w szerz, aby znaleźć idealny hotel dla kotów Kraków. Im dłużej szukaliśmy, tym bardziej utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że nie ma miejsca, które spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Właśnie dlatego postanowiliśmy otworzyć własny hotel dla kotów. Małopolska musiała zyskać prowadzone z miłością, profesjonalne i spełniające nietypowe oczekiwania miejsce noclegowe dla kocich pupili.

Oddając kotka w nasze ręce, nie musisz stresować się o jego bezpieczeństwo, zdrowe odżywianie czy atrakcje. Wszystko zapewniamy na najwyższym poziomie. Pupil będzie mieszkał w indywidualnym apartamencie, w domowym pokoju lub w drewnianym domku dla kotów. Może oglądać ulubione filmy w TV, bawić się, skakać po drzewach czy wylegiwać się na trawie w specjalnej wolierze. Możesz zostawić mu jego ulubiony koc, zabawkę, dzięki czemu będzie się czuł jak u siebie w domu. Będzie karmiony wedle Twoich indywidualnych wskazówek.

Prowadzimy całoroczny hotel dla kotów Kraków

Jesteśmy otwarci przez cały rok! Niezależnie od tego, kiedy planujesz wyjazd, możesz skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy osobne pomieszczenia dla każdego zwierzaka – wyjątkiem jest sytuacja, kiedy 2 lub więcej kotów pochodzi od jednego opiekuna, który chce aby przebywały wspólnie. Działamy w trosce o Wasze potrzeby, dlatego nasza oferta jest bardzo elastyczna.

W godzinach od 8 do 22 możesz do nas dzwonić, aby pytać o swojego pupila, monitorować jego stan zdrowia czy uzyskać informacje, jak się czuje. W innych porach prosimy kontakt mailowy – zakładka KONTAKT.

Każdy kot, który znajduje się pod naszą opieką ma zapewnione profesjonalne warunki zarówno pod względem sanitarnym, jak i dostępnego wyposażenia. Dbamy o jego zdrowie, dietę, jak i samopoczucie. Organizujemy liczne zabawy, chcemy, aby kot zapamiętał pobyt w naszym hotelu jak najlepiej. Możesz mieć pewność, że nasz hotel dla kotów Małopolska zrobi wszystko, aby zadbać o profesjonalną opiekę nad Twoim pupilem. Jesteśmy w stanie to zagwarantować dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie posiadamy.

Chcesz skorzystać z oferty, jaką przygotował nasz hotel dla kota Kraków? Zapraszamy do sprawdzenia całej gamy naszych usług. Zakładka CENNIK umożliwi zapoznanie się z warunkami finansowymi, z jakimi wiązał się będzie pobyt Twojego pupila w naszym obiekcie.

Nasza oferta jest różnorodna i elastyczna, jak cały nasz hotel dla kotów. Kraków powita Ciebie i Twojego pupila magią wyjątkowych zabytków, uroczym klimatem historycznego miasta, a jednocześnie wyjazd nie będzie wiązał się ze stresem dotyczącym samopoczucia kota. Będzie w dobrych, profesjonalnych rękach.

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.