Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Hotel dla zwierząt – małopolskie

Hotel „Nasze Koty” położony jest w pobliżu Krakowa ale jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, huku tramwajów i smogu spalin. Zlokalizowany został w spokojnej i malowniczej okolicy, wśród zieleni z pięknymi widokami. Jest obiektem stworzonym specjalnie dla kotów, znakomicie wyposażonym, przytulnym i kameralnym, specjalnie zorganizowanym na potrzeby jego miłych Gości. Prowadzony przez prawdziwych miłośników i przyjaciół zwierząt dlatego panuje w nim ciepła, rodzinna atmosfera.

Z radością gościmy wszystkie koty ale też inne zwierzęta jak np. króliki, świnki morskie, chomiki, jeże.  PRZEPRASZAMY ALE PSÓW NIE PRZYJMUJEMY !

U nas Twój pupil będzie miał wyjątkową opiekę – będzie zażywał ruchu na specjalnie przygotowanym, ogrodzonym trawiastym wybiegu, gdzie może wolno biegać i bawić się. Zrobimy zdjęcia z tych zabaw, które wyślemy do Ciebie pocztą elektroniczną, wraz z informacją o procesie aklimatyzacji – co może uspokoić a nawet osłodzić Twoją rozłąkę i tęsknotę za przyjacielem.

Twój zwierzak będzie pod stała opieką 24 godziny na dobę, ponieważ nasz dom to hotel NASZE KOTY. Dzięki niewielkiej liczbie miejsc możemy w całości poświecić się opiece każdego zwierzątka z osobna.

Koci hotel – Kraków zaprasza Waszych pupili!

Każdy koci opiekun – nawet zdeklarowany domator – musi czasem stanąć przed rozterką: jak zapewnić swojemu ukochanemu zwierzakowi najlepszą opiekę na czas swojej nieobecności? Kto zgodzi się odwiedzić pupila co najmniej dwa razy dziennie, by podać mu świeżą karmę (i to zgodnie ze ścisłymi wytycznymi), wysprzątać toaletę, a przede wszystkim okazać mu nieco czułości? A może zabrać kota ze sobą? Nie wszędzie można. No i futrzaki niechętnie zmieniają otoczenie, rytm dnia. Z tych samych powodów lepiej nie przenosić ich do rodziny czy znajomych. To zresztą spory problem dla osób, które nie mają zwierzaków. A dla tych, co mają, zwykle jeszcze większy… A może znaleźć miły hotel dla kotów (Kraków czy Poznań zwykle mają takie placówki, ale coraz więcej ich także w małych miejscowościach), w którym pupil poczuje się jak w domu?

W poszukiwaniu hotelu dla kota w Krakowie

Ponieważ swego czasu sami stawaliśmy przed tego rodzaju dylematami, uznaliśmy, że ostatnie rozwiązanie jest najlepsze. Koci hotel to miejsce, w którym pupil może mieć dobrą, całodobową opiekę, warunki życia, do jakich się przyzwyczaił, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Opiekun nie musi troszczyć się o sprawowanie swojego zwierzaka, nie ciąży na nim poczucie zobowiązania wobec znajomych, a przede wszystkim może z całkowitym spokojem zająć się tym, co skłoniło go do wyjazdu z domu.

W poszukiwaniu idealnego hotelu dla kotów przejechaliśmy Kraków i okolice. Znaleźliśmy wiele pięknych, zadbanych, profesjonalnie prowadzonych placówek. Ale im dłużej szukaliśmy, tym bardziej stawało się dla nas jasne, że chcemy niemożliwego – kociego raju, w którym nasze zwierzaki będą mogły w pełni być sobą, tak jak w domu. Z tej myśli narodził się jedyny w swoim rodzaju w Małopolsce hotel dla kotów „Nasze koty” – miejsce, w którym wszystkie futrzaki traktujemy jak nasze. Z miłością i poszanowaniem najbardziej nawet nietypowych oczekiwań – i kotów, i zakochanych w pupilach opiekunów.

Wakacje dla Twojego ulubieńca – całoroczny hotel dla zwierząt

Jeżeli wyjeżdżasz, nawet na parę dni a nie masz z kim zostawić swoje kochanego zwierzaka – skorzystaj z wyjątkowych usług hotelu „Nasze Koty”. Dla swojego pupila możesz zafundować wspaniałe wakacje na wsi; z dala od zgiełku miasta, wśród zieleni w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Przecież nie musi stresować się Twoją nieobecnością a my sprawimy, by jego tęsknota była mniejsza. Będzie mieszkać w indywidualnym apartamencie, w domowym pokoju lub w drewnianym domku dla kotów…..może oglądać ulubione filmy w TV, może bawić się, skakać po drzewach czy wylegiwać się na trawie w specjalnej wolierze. Możesz zostawić mu jego ulubiony koc, zabawkę, dzięki czemu będzie się czuł jak u siebie w domu. Będzie karmiony wedle Twoich indywidualnych wskazówek.

Jeżeli pragniesz skorzystać z naszych usług zapraszamy do zapoznania sie z ofertą – zakładka CENNIK.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NAS PRZEZ CAŁY ROK !
Każdy kot ma osobne pomieszczenie – wyjątkiem jest sytuacja, kiedy 2 lub więcej kotów pochodzi od jednego Opiekuna, który chce aby przebywały wspólnie.
Można telefonować codziennie w godzinach 8.00 – 22.00 (w innych porach prosimy o kontakt mailowy – zakładka KONTAKT)

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy