Rzadko spotykany, solidny drapak dla kota „wieża-legowisko”.

Koty uwielbiają wspinać się, bawić i odpoczywać w tak fantastycznym, przytulnym miejscu. Drapak posiada miękkie obicie w różnych kolorach: beż, bordo, jasny szary, ciemny szary, brąz, niebieski – tak, by najlepiej pasował również do Twojego mieszkania. Kot może chować się w jego wnętrzu , drzemać na górnej półce i przechodzić dowolnie po wszystkich poziomach.
Drapak firmy „NASZE KOTY” sprawi Twojemu pupilowi wiele radości – zaspokoi naturalną potrzebę drapania i zapewni ciekawą zabawę.
Jest idealnym rozwiązaniem również dla kilku kotów !!!.
ZALETY – stabilny, wytrzymały…wybierany przez koty.
Obudowa i półki obite miękką wykładziną w różnych kolorach.

KOLORY  – do wyboru: beż, jasny szary, ciemny szary, czarny, brąz, niebieski, bordo, czerwony
(jak na zdjęciach w PALECIE KOLORÓW OBICIA, którą znajdą Państwo w GALERII DRAPAKÓW).

 

WYMIARY – do wyboru średnica: 30 cm, 35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm.
Dowolna wysokość od 30 cm do 150 cm ale też na zamówienie większe…..nawet 300 cm.
Stworzony przez nas produkt jest BEZPIECZNY dla kota a przy tym trwały, estetyczny i wyjątkowy. Wszystkie prezentowane wzory wykonujemy wg własnych projektów – z myślą o wygodnie naszych pupili. Są to bardzo funkcjonalne modele drapaków, niezbędne w każdym domu, w którym mieszka kot. Realizujemy indywidualne zamówienia (w tym dla hodowli).
Oferując szeroką gamę wzorów i kolorów, starając się sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Kilka przykładowych drapaków prezentujemy na stronie, w dziale DRAPAKI w zakładce o nazwie GALERIA DRAPAKÓW.