Cennik hotelu

Poniższy – nowy cennik obowiązuje od 1 marca 2019.

KAŻDY KOT ADOPTOWANY OD NAS, ZAWSZE PŁACI TYLKO 50% ZA POBYT W HOTELU NASZE KOTY

Do dyspozycji naszych milusińskich Klientów oddajemy siebie całych, nasze serducha – czas na codzienną dawkę zabawy, pieszczot i przytulania ale też:

 • luksusowe pokoje w domu o najwyższym standardzie ***** ze specjalną wolierą 40 m2 lub z zabezpieczonym balkonem (klimatyzowane, wyposażone w fantastyczne drapaki, legowiska, miski z jedzeniem i piciem, kuwety otwarte lub zamykane – w zależności od przyzwyczajeń, z odpowiednim żwirkiem dobranym do indywidualnych potrzeb, kocie zabawki a nawet 32 calowy płaski telewizor na którym wyświetlane są ulubione przez zwierzaka filmy lub programy).
  Cena za cały pokój dla 1 lub 2 kotów od jednego Opiekuna– 100 PLN/noc,
  dla 3 i 4 kotów z jednego domu – 150 PLN/noc….jeśli kochasz koty, jak my i masz ich więcej – za kolejne nie zapłacisz 🙂

  Prócz pełnego wyżywienia cena obejmuje również zdjęcia z pobytu pupila w Hotelu, wysyłane co 3-4 dni mailem, wraz z informacją dla Opiekunów.
 • pomieszczenia kategorii *** 
  (klimatyzowane, w wyjątkowym domku z drewna usytuowanym w ogrodzie wśród zieleni, wyposażone w wyszukane drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość nieskrępowanego wychodzenia na indywidualne, zabezpieczone wybiegi – woliery z drzewami do drapania i wspinania).
  Cena – 50 PLN/noc dla 1 kota oraz 70 PLN/ noc dla 2 kotów z tego samego domu. Prócz pełnego wyżywienia, cena zawiera dodatkowo zdjęcia z pobytu i zabaw, wysyłane co 5-6 dni mailem do Opiekunów.
 • miejsca pobytowe hotelu klasy **
  (wyposażone w specjalne drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość wychodzenia na indywidualny zamknięty wybieg).
  Cena – 30 PLN za noc. W tej cenie każdy Klient otrzymuje co 7-10 dni informację o procesie aklimatyzacji pupila w Hotelu, samopoczuciu, relację z pobytu wraz z jego zdjęciami.

Każdy podopieczny umieszczony zostaje w indywidualnym pomieszczeniu tak, by nie kontaktował się z innymi zwierzętami, co ma zredukować stres, ułatwić adaptację oraz ograniczyć ryzyko walk czy infekcji/przenoszenia ew. chorób. Dla naszych miłych Gości zapewniamy stałą/całodobową opiekę weterynaryjną a dla bezpieczeństwa Państwa pupili pomieszczenia każdorazowo dezynfekujemy środkami odkażającymi (np. MEDICARINE) oraz dodatkowo dezynfekujemy powierzchnie i powietrze lampą UV (stosowaną w klinikach weterynaryjnych i szpitalach).

KOCIA PLAŻA
Dla standardu 2 gwiazdkowego – istnieje możliwość wynajęcia dla swojego pupila dodatkowej, dużej woliery z białymi kamykami, trawką, drzewami do wspinaczki, zabaw oraz półkami do leżakowania oferujemy „kocią plażę” w cenie 10 PLN za każdy dzień.

W trosce o bezpieczny i spokojny wypoczynek, powierzonych nam kotów, możliwość oglądania Hotelu istnieje wyłącznie:
– w okresie od 15 września do 15 czerwca – dowolnie po wcześniejszym ustaleniu terminu
– w sezonie wakacyjnym – jedynie w poniedziałki 10-12….również po wcześniejszym potwierdzeniu chęci przyjazdu.
Przepraszamy za niedogodność i prosimy o wyrozumiałość.

POZOSTAWIENIE KAŻDEGO ZWIERZAKA POTWIERDZAMY UMOWĄ.

Wyżywienie: Oferta zawsze uwzględnia pełne wyżywienie Hotelu NASZE KOTY.
Stosujemy najwyższej jakości karmę dla zwierząt – suchą marki; ROYAL CANIN rożne rodzaje w tym lecznicze, HILLS, SANABELLE  BOSCH Urinary, JOSERA CULINESSE Adlut oraz mokre firmy APPLAWS, SCHESIR czy ANIMONDA. 

Dla zwierzątek mieszkających w małych klatkach, cena pobytu wynosi 10 PLN za dobę (dla świnek morskich, szczurów, myszy, chomików i jeży), pod warunkiem przywiezienia całego niezbędnego ekwipunku. Dla większych mieszkańców klatek w tym królika  koszt pobytu to 25 PLN za dobę, również pod warunkiem zabezpieczenia jedzenia na pobyt. 

Dla naszych Klientów uruchomiliśmy dowóz zwierząt do Hotelu i następnie z powrotem do domu.
Koszt – 3 PLN za każdy kilometr przejechany z pupilem jako pasażerem realizowane po wcześniejszym ustaleniu usługi.

Zapraszamy do współpracy