Od 1 października 2016 obowiązuje nowy cennik.

Do dyspozycji naszych milusińskich Klientów oddajemy:

 • luksusowy pokój 16 m2 o najwyższym standardzie ***** ze specjalną wolierą 40 m2 (klimatyzowany, wyposażony w fantastyczne drapaki, legowiska, miski z jedzeniem i piciem, kuwety otwarte lub zamykane – w zależności od przyzwyczajeń, z odpowiednim żwirkiem dobranym do indywidualnych potrzeb, kocie zabawki a nawet 32 calowy płaski telewizor na którym wyświetlane są ulubione przez zwierzaka filmy lub programy).
  Cena – 100 pln/noc.
  CENA ZA CAŁY POKÓJ Z PEŁNYM WYŻYWIENIEM – BEZ ZNACZENIA ILE KOTÓW PRZYWOZICIE 🙂 Cena obejmuje również zdjęcia z pobytu pupila w Hotelu, wysyłane co 3-4 dni mailem, wraz z informacją dla Opiekunów.
 • pomieszczenia kategorii *** 
  (w wyjątkowym domku z drewna, wyposażone w wyszukane drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość nieskrępowanego wychodzenia na indywidualne, zabezpieczone wybiegi – woliery z drzewami do drapania i wspinania).
  Cena – 50 pln/noc dla 1 kota lub 60 pln jeśli są 2 koty. Prócz pełnego wyżywienia, cena zawiera dodatkowo zdjęcia z pobytu i zabaw, wysyłane co 4-5 dni mailem do opiekunów jeśli jest 1 kot, w przypadku zakwaterowania 2, pomieszczenie staje się dla każdego 2 gwiazdkowym co zmniejsza częstotliwość wysyłania fotek.
 • miejsca pobytowe hotelu klasy **
  (wyposażone w specjalne drapaki, miski z jedzeniem i piciem, kuwety, zabawki, posiadające możliwość wychodzenia na zamknięty wybieg).
  Cena – 30 pln za noc. W tej cenie każdy Klient otrzymuje co 7 dni informację o procesie aklimatyzacji pupila w Hotelu, samopoczuciu, relację z pobytu wraz z jego zdjęciami.

Każdy podopieczny umieszczony zostaje w indywidualnym pomieszczeniu tak, by nie kontaktował się z innymi zwierzętami, co ma zredukować stres, ułatwić adaptację oraz ograniczyć ryzyko walk czy infekcji/przenoszenia chorób. Dla naszych miłych Gości zapewniamy stałą/całodobową opiekę weterynaryjną a dla zwiększenia bezpieczeństwa cały teren jest pod stałym nadzorem licencjonowanej agencji ochrony.
Dla bezpieczeństwa Państwa pupili pomieszczenia każdorazowo dezynfekujemy środkami odkażającymi (np. MEDICARINE) oraz dodatkowo dezynfekujemy powierzchnie i powietrze lampą UV (stosowaną w klinikach weterynaryjnych i szpitalach).

KOCIA PLAŻA

Dla Oiekunów zainteresowanych wynajęciem dla swojego pupila specjalnie zaaranżowanej woliery z płytką wodą, piaskiem, białymi kamykami, trawką, drzewami do wspinaczki, zabaw oraz półkami do leżakowania oferujemy „kocią plażę” w cenie 10 PLN za każdy dzień.

 

W trosce o bezpieczny i spokojny wypoczynek, powierzonych nam kotów, możliwość oglądania Hotelu istnieje wyłącznie:

– w okresie od 15 września do 15 czerwca – dowolnie po wcześniejszym ustaleniu terminu

– w sezonie wakacyjnym – jedynie w poniedziałki 10-12….również po wcześniejszym potwierdzeniu chęci przyjazdu.

Przepraszamy za niedogodność i prosimy o wyrozumiałość.

 

POZOSTAWIENIE KAŻDEGO ZWIERZAKA POTWIERDZAMY UMOWĄ.

Wyżywienie: Oferta zawsze uwzględnia pełne wyżywienie Hotelu NASZE KOTY.
Stosujemy najwyższej jakości karmę dla zwierząt – suchą marki; ROYAL CANIN rózne rodzaje w tym lecznicze, SANABELLE  BOSCH Urinary, JOSERA CULINESSE Adlut oraz mokre firmy APPLAWS, SCHESIR czy ANIMONDA. Na życzenie Klientów zabezpieczamy również inne marki i pożywienie specjalistyczne.

 

Dla zwierzątek mieszkających w małych klatkach, cena pobytu wynosi 5 pln za dobę (dla świnek morskich, szczurów, myszy, chomików i jeży), pod warunkiem przywiezienia całego niezbędnego ekwipunku. Dla większych mieszkańców klatek – np królika czy fretki koszt pobytu to 10 pln za dobę, również pod warunkiem zabezpieczenia jedzenia na pobyt. Zwierzęta niewyszczególnione powyżej zapraszamy również do nas serdecznie.

 

Dla naszych Klientów uruchomiliśmy dowóz zwierząt do Hotelu i następnie z powrotem do domu.
Koszt – 2 pln za każdy kilometr przejechany z pupilem jako pasażerem (bez znaczenia czy w dzień powszedni, czy świąteczny, bez opłaty za strefy, bez opłat początkowych jak ma to miejsce w korporacjach TAXI).

 

Świadczymy również usługi wspomagające pielęgnację:

 • odrobaczanie
  – preparatem ANIPRAZOL – 10 PLN za 1 dawkę (należy podawać przez 3 kolejne dni) lub
  – preparatem MILBEMAX – 30 PLN (tylko jedna dawka dla kota do 8 kg)
 • obcinanie pazurków – 10 PLN
 • podanie leków i czesanie GRATIS

Pomagamy w procesie sterylizacji i kastracji – usługa kompleksowa (opieka przed i po zabiegowa, organizacja zabiegu w renomowanym Centrum Weterynaryjnym ANIMUS w Skawinie lub do wyboru FOCUS VET w Skawinie).
Koszt jest ustalany indywidualnie i uzależniony jest od płci kota.