Nasze koty

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających opiekunów i lepszego losu.

 

W roku 2015, dzięki Wszemu zaangażowaniu i miłości do kotów, przy naszym pośrednictwie, szczęśliwy dom znalazło 25 kotów.

W roku 2016 podobna ilość naszych podopiecznych znalazła najwspanialsze domy – dziękujemy!

 

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

 

Obecnie szukamy domu dla MATEUSZKA

To młody, ok roczny kot, który zdołał już nazbierać doświadczeń – jest po wypadku komunikacyjnym z maja w Skawinie ale już wydobrzał i chodzi normalnie. Jest bardzo grzeczny, spokojny ale i ciekawy świata – będzie mógł iść jedynie do domu niewychodzącego. Jest kastrowany, lubi się przytulać ale nie lubi noszenia na rękach…..nie przepada za innymi kotami.Chodzi za mną jak piesek 🙂

 

ZOSIEK

To dorosły, kastrowany, zadbany kot , bardzo spokojny, przyjacielski, ufny – uwielbia się przytulać (typowo kolankowy kotek). Został znaleziony w Skawinie z początkiem lipca (najprawdopodobniej wywalony z domy na wakacje) , lgnie do człowieka. Ponieważ nie znalazł się dotychczasowy Opiekun – szuka domu na stałe.

 

KRUSZYNEK

Rodzeństwo trafiło do nas kiedy mieli po 3 tygodnie. Zostali znalezienie w wiaderku – głodni, wyziębieni….bez matki. Karmiliśmy butelką z satysfakcją patrząc jak rosną. Dwa znalazły wspaniałe domy, na adopcję czeka KRUSZYNEK ale oddamy jedynie do domu niewychodzącego. 

 

 

MALUSZKI – ANETKA i KICIA

Siostry zostały znalezione z chorą matką, która padła, trafiły do nas już wysterylizowane, zdrowe ale nieufne. Potrzebują czasu aby się w pełni oswoić ale są ciekawe świata i ludzi….zwłaszcza 3 kolorowa ANETKA 

CZARNA

Kotka młoda, w wieku ok 1-2 lat, po przebytym w dzieciństwie kocim katarze, ma jedno oczko w innym kolorze (na które być może słabiej widzi). Jest ostrożna w stosunku do człowieka ale przychodzi na głaskanie, mruczy. 

 

UWAGA

Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji będące pod naszą opieką, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować sytuację, kiedy jednocześnie parę osób chce zobaczyć tego samego zwierzaka.