Nasze koty

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających opiekunów i lepszego losu.

 

W roku 2015, dzięki Wszemu zaangażowaniu i miłości do kotów, przy naszym pośrednictwie, szczęśliwy dom znalazło 25 kotów.

W roku 2016 podobna ilość naszych podopiecznych znalazła najwspanialsze domy – dziękujemy!

 

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

 

Obecnie szukamy domu dla dziewczynki WOJTUSI

Trafił do nas młody, ok półroczny kotek po wypadku komunikacyjnym z września (wygolony, pozszywany – co widać na zdjęciach). Okazało się, ze to dziewczynka 🙂 Jest bardzo grzeczna, spokojna  – wszystko goi się doskonale, rehabilitacja przebiega wzorowo, więc może iść do adopcji (po czułość, ciepło, opiekę). 

 

KRUSZYNEK

Rodzeństwo trafiło do nas kiedy mieli po 3 tygodnie. Zostali znalezieni w wiaderku – głodni, wyziębieni….bez matki. Karmiliśmy butelką z satysfakcją patrząc jak rosną. Dwa znalazły wspaniałe domy, na adopcję czeka KRUSZYNEK ale oddamy jedynie do domu niewychodzącego. Urodzony na koniec kwietnia, teraz to już piękny kawaler.

 

KICIAK

Rodzeństwo małych kotków zostało znalezione z chorą matką, która padła, trafiły do nas już wysterylizowane, zdrowe ale nieufne.  Dwie dziewczynki znalazły domy, teraz kolej na czarno-białego KICIAKA. Potrzebuje czasu aby się przekonać do nowego opiekuna ale jest ciekawy świata i ludzi…..do mnie już przytula się ochoczo, mruczy, chętnie też nawiązuje kocie znajomości.

 

UWAGA

Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji będące pod naszą opieką, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować sytuację, kiedy jednocześnie parę osób chce zobaczyć tego samego zwierzaka.