Nasze koty

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających opiekunów i lepszego losu.

W roku 2015, dzięki Wszemu zaangażowaniu i miłości do kotów, przy naszym pośrednictwie, szczęśliwy dom znalazło 25 kotów. W roku 2016 oraz 2017 podobna ilość naszych podopiecznych znalazła najwspanialsze domy – dziękujemy!

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

 

Obecnie szukamy domu dla  kota o imieniu LOFKA

To cudowny, bardzo towarzyski, dorosły kot ( ma około 3 lat), może iść jedynie do domu bez innych kotów….jako kot niewychodzący do bloku! Jego obniżona odporność organizmu nie będzie zauważalna i umożliwi długie życie z kochającymi, troskliwymi Opiekunami. 
DOM NIEWYCHODZĄCY – BEZ KOTÓW

 

TERESKA

Czarna koteczka bardzo towarzyska (uwielbia inne koty). Ma ok 4 miesiące, grzecznie załatwia się do kuwety, je z apetytem chrupki i oczywiście konserwy 🙂 Jest zdrowa, energiczna – uwielbia się bawić.

 

IGA i FIGA

Iga to bura dziewczynka, Figa – jej czarna siostra. Dziewczyny urodziły się w kwietniu 2018 roku w naszym hotelu, są zdrowe, zaszczepione, wysterylizowane, rezolutne i bardzo ufne w stosunku do ludzi. Lubią towarzystwo innych kotów, z którymi chętnie się bawią, biegają.
Mogą iść jedynie do bloku z zabezpieczonym balkonem – ale niekoniecznie razem, choć pewnie by im było raźniej.

 

PUMCIA i KSIĘŻNICZKA

Dwie czarne siostry z wiosny 2018 roku – PUMCIA jest bardziej towarzyska, daje się głaskać, KSIĘŻNICZKA nie ma zaufania do ludzi i nie przepada za dotykiem. Są zaszczepione, sterylizowane, zdrowe i energiczne.
MUSZĄ IŚĆ RAZEM W PAKIECIE, może być dom wychodzący – lubią spędzać czas na trawce.

 

 

5 maluszków ze śmietnika – biało bury ADAŚ i czarna BETI

Rodzeństwo maleńkich kotków zostało znalezione na śmietniku w lipcu 2018 – udało się, nie udusiły się, nie umarły z pragnienia, upału…. ktoś usłyszał płacz i uratował.
Na chwilę obecną czekają na adopcje – została jeszcze dwójka w tym najodważniejszy biało- bury ADAŚ.skory do zabaw i lękliwa czarnulka  BETI….nadają się do innych kotów, są bardzo ciekawskie, towarzyskie.

 

 

UWAGA

Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji będące pod naszą opieką, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować sytuację, kiedy jednocześnie parę osób chce zobaczyć tego samego zwierzaka.