Adopcje

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających Opiekunów i lepszego losu.
Każdego roku ok 30-35 ciu naszych podopiecznych znajduje najwspanialsze domy – dziękujemy Wam!

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom, do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

UWAGA
Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować między innymi sytuację, kiedy jednocześnie przyjedzie kilka osób.

Postępowanie przy adopcji kota u nas ma kilka kroków.
W pierwszej kolejności trzeba przyjechać aby zapoznać się z kotami do adopcji, zobaczyć który lgnie do nowego Opiekuna ale też który skradnie Jej lub Jego serce……wtedy decydujemy o adopcji. 
Nie ma możliwości zabrania kota dla rodziców, dla znajomej, która bardzo prosiła, czy na prezent – osoba adoptująca musi sama podpisać Umowę Adopcyjną w której zobowiązuje się troszczyć o kota przez 20 lat.

Dla osób pragnących wziąć kota  informuję, iż muszą KONIECZNIE  posiadać TRANSPORTER DO PRZEWOZU KOTÓW – ze sobą !

 

Obecnie szukamy domu dla  kochanej, słodkiej MADZI 

Młoda – ok roczna dziewczynka, po wypadku komunikacyjnym przez długie 2 miesiące dochodziła do siebie w lecznicy. Teraz jest już dobrze – chodzi normalnie ale jest ostrożna. Bardzo lubi się przytulać, być głaskaną – mruczy głośno i szuka kontaktu z ludźmi. Ponieważ w trakcie leczenia okazało się, ze test na FELV wyszedł pozytywnie, może iść tylko do domu niewychodzącego, bez innego kota oczywiście nie zagraża człowiekowi i może żyć długie lata – po prostu trzeba być bardziej uważnym.  Obecnie jest leczona interferonem.

 

FILIPEK

Bardzo łagodny i spokojny kot, który dotąd żył na wolności ale przyszedł prosić o pomoc i opiekę do dokarmiającej go pani. Z uwagi na swoje doświadczenia jest bardzo nieufny do ludzi i bardzo boi się nieznanych osób…..to zmniejsza jego szanse na adopcje. Większość pragnie kota, który od razu wskakuje na kolana. FILIPEK po akceptacji, daje się głaskać, miziać a on w nagrodę mruczy i przymila się . Dom bez dzieci, psów, najchętniej z samotną osobą – będzie wspaniałym przyjacielem.

Kto da dom dla kotek PUMCI i KSIĘŻNICZKI

Dwie czarne siostry z wiosny 2018 roku – PUMCIA jest bardziej towarzyska, daje się głaskać, KSIĘŻNICZKA nie ma tyle zaufania do ludzi i potrzebuje więcej czasu aby dać się pogłaskać. Są zaszczepione, sterylizowane, zdrowe i energiczne. Może być dom wychodzący – lubią spędzać czas na trawce. Pojedynczo lub dwie w pakiecie.

Zapraszamy do współpracy