Nasze koty

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających opiekunów i lepszego losu.

W roku 2015, dzięki Wszemu zaangażowaniu i miłości do kotów, przy naszym pośrednictwie, szczęśliwy dom znalazło 25 kotów. W roku 2016 oraz 2017 podobna ilość naszych podopiecznych znalazła najwspanialsze domy – dziękujemy!

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

 

Obecnie szukamy domu dla BENKA

Ofiara sylwestrowych fajerwerków – boi się błysków flesza więc race wystraszyły go tak bardzo, że uciekał, uciekał……a potem nie był w stanie wrócić do domu. Zmęczony, głodny i wystraszony schronił się pod schodami w Skawinie na ul. Ogrody 17. Trafił do nas z nadzieją znalezienia opiekunów ale poszukiwania nie przyniosły skutku – może iść więc do adopcji (po czułość, ciepło, opiekę). Ma ok 5-6 lat, nie jest kastrowany ale jest w pełni oswojony, spokojny i duży (waży ponad 5 kg). JEST KOTEM Z CUKRZYCĄ.

 

KICIA

Trafiła do nas 11 letnia kotka, ponieważ Opiekunka mająca 92 lata, nie jest się już niestety w stanie zajmować ukochaną pupilką….oddawała ze łzami w oczach ale nadzieją, iż znajdziemy KICI wspaniały dom.
Ponieważ nie miała styczności z innymi zwierzętami, małymi dziećmi powinna iść do adopcji do domu spełniającego takie kryteria aby kolejne 11 lat swojego kociego życia mogła spędzić w spokoju, bez stresów, na kolanach kochającego człowieka.


KRUSZYNEK

Rodzeństwo trafiło do nas w maju, kiedy mieli po 3 tygodnie. Zostali znalezieni w wiaderku – głodni, wyziębieni….bez matki. Karmiliśmy butelką z satysfakcją patrząc jak rosną. Dwa znalazły wspaniałe domy, na adopcję czeka KRUSZYNEK ale oddamy jedynie do domu niewychodzącego. Urodzony na koniec kwietnia 2017, teraz to już piękny kawaler, pełen energii, chęci do zabaw i przytulania.
ZAREZERWOWANY

 

 

UWAGA

Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji będące pod naszą opieką, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować sytuację, kiedy jednocześnie parę osób chce zobaczyć tego samego zwierzaka.