Nasze koty

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających opiekunów i lepszego losu.

W roku 2015, dzięki Wszemu zaangażowaniu i miłości do kotów, przy naszym pośrednictwie, szczęśliwy dom znalazło 25 kotów. W roku 2016 oraz 2017 podobna ilość naszych podopiecznych znalazła najwspanialsze domy – dziękujemy!

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

 

 

Obecnie szukamy domu dla SZYLCI

To młoda (ok roczna) cudowna, szylkretowa dziewczyna – sterylizowana, towarzyska. Poszła do adopcji ale wróciła z opinią behawiorysty, iż musi iść do domu bez kotów – zawłaszcza opiekuna, potrzebując dużo miłości i uwagi…..cóż dodać 🙂 wymarzony kot. Grzecznie korzysta z kuwety, chętnie przytula się i radośnie bawi. Kto pokocha?

 

BALBINKA

Młoda koteczka (ok roczna), która wpadła w sidła zastawione przez jakiegoś człowieka bez serca i wyobraźni….starając się uwolnić wyrwała się – ale już bez tylnej łapki. Miała szczęście, że została znaleziona, zawieziona do lekarza i teraz uczy się funkcjonować , co wychodzi jej znakomicie – wyskakuje na drapak, wychodzi na trawkę, przytula się choć do nowych osób zachowuje dystans. Kto przygarnie okaleczonego kota – zapewni dom, miłość i opiekę.

 

SARA

Bardzo przyjacielska, domowa, młoda koteczka która błąkała się parę miesięcy pod LIDLEM w Skawinie, dokarmiana przez dobrych ludzi. Uwielbia głaskanie, przybiega na zawołanie i przytula się – do człowieka przyjacielska ale nie jest przyzwyczajona do innych kotów, denerwuje się na ich widok, warczy, syczy – najchętniej dom bez innych zwierząt. Czeka na adopcje i miłość.

 

5 maluszków ze śmietnika

Rodzeństwo maleńkich kotków zostało znalezione na śmietniku – udało się, nie udusiły się, nie umarły z pragnienia, upału…. Na chwilę obecną są jeszcze za małe na adopcje – zostały dane do zastępczej matki i karmi je, myje wraz ze swoimi ale można powoli myśleć o oswajaniu – najodważniejszy biało- bury ADAŚ, bury MACIUŚ. 

UWAGA

Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji będące pod naszą opieką, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować sytuację, kiedy jednocześnie parę osób chce zobaczyć tego samego zwierzaka.