Nasze koty

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających opiekunów i lepszego losu.

W roku 2015, dzięki Wszemu zaangażowaniu i miłości do kotów, przy naszym pośrednictwie, szczęśliwy dom znalazło 25 kotów. W roku 2016 oraz 2017 podobna ilość naszych podopiecznych znalazła najwspanialsze domy – dziękujemy!

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

 

 

Obecnie szukamy domu dla SZYLCI

To młoda (ok roczna) cudowna, szylkretowa dziewczyna – sterylizowana, towarzyska. Poszła do adopcji ale wróciła z opinią behawiorysty, iż musi iść do domu bez kotów – zawłaszcza opiekuna, potrzebując dużo miłości i uwagi…..cóż dodać 🙂 wymarzony kot. Grzecznie korzysta z kuwety, chętnie przytula się i radośnie bawi. Kto pokocha?

 


ŻBIK

Oswojony, młody i wykastrowany kot z odciśniętym na sierści śladem po obróżce – miał dom ale nie był w nim kochany i szczęśliwy……wg mnie nawet był bity, ponieważ przez pierwsze dni kulił się na widok wyciągniętej do głaskania ręki. Jest początkowo nieufny ale daje się głaskać, głośno mruczy ale nie toleruje widoku innych kotów.
Szukamy dla niego spokojnego domu, pełnego miłości, bez innych kotów.

 

BALBINKA

Młoda koteczka, która wpadła w sidła zastawione przez jakiegoś człowieka bez serca i wyobraźni….starając się uwolnić wyrwała się – ale już bez tylnej łapki. Miała szczęście, że została znaleziona, zawieziona do lekarza i teraz uczy się funkcjonować , co wychodzi jej znakomicie – wyskakuje na drapak, wychodzi na trawkę, przytula się choć do nowych osób zachowuje dystans. Kto przygarnie niepełnosprawnego kota – zapewni dom, miłość i opiekę.

 

EMILKA

Młoda, bardzo przyjacielska, domowa koteczka – uwielbia głaskanie, przybiega na zawołanie i przytula się namiętnie. Została znaleziona w Skawinie na ul Bukowskiej w końcu maja – niestety ogłoszenia nie pomogły i nikt się nie zgłosił po swoją zgubę. Czeka na sterylizację ale po zabiegu może iść do adopcji.

 

UWAGA

Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji będące pod naszą opieką, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować sytuację, kiedy jednocześnie parę osób chce zobaczyć tego samego zwierzaka.