Adopcje

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających Opiekunów i lepszego losu.
Każdego roku ok 30-35 ciu naszych podopiecznych znajduje najwspanialsze domy – dziękujemy Wam!

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom, do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

UWAGA
Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować między innymi sytuację, kiedy jednocześnie przyjedzie kilka osób.

Postępowanie przy adopcji kota u nas ma kilka kroków.
W pierwszej kolejności trzeba przyjechać aby zapoznać się z kotami do adopcji, zobaczyć który lgnie do nowego Opiekuna ale też który skradnie Jej lub Jego serce……wtedy decydujemy o adopcji. 
Nie ma możliwości zabrania kota dla rodziców, dla znajomej, która bardzo prosiła, czy na prezent – osoba adoptująca musi sama podpisać Umowę Adopcyjną w której zobowiązuje się troszczyć o kota przez 20 lat.

Dla osób pragnących wziąć kota  informuję, iż muszą KONIECZNIE  posiadać TRANSPORTER DO PRZEWOZU KOTÓW – ze sobą !

 

Obecnie szukamy domu dla małego SŁAWUSIA

Młody – urodzony ok lipca/sierpnia 2019 kawaler, bardzo przyjacielski do ludzi i innych kotów, energiczny, skory do zabaw ale i przytulania szuka domu. Mruczy głośno, chętnie wskakuje na kolana, chętnie dom niewychodzący.

Cudna i kochana MAGDA

Młoda – ok roczna dziewczynka, po wypadku komunikacyjnym przez długie 2 miesiące dochodziła do siebie w lecznicy. Teraz jest już dobrze – chodzi normalnie ale jest ostrożna. Bardzo lubi się przytulać, być głaskaną – mruczy głośno i szuka kontaktu z ludźmi. Ponieważ w trakcie leczenia okazało się, ze test na FELV wyszedł pozytywnie, może iść tylko do domu niewychodzącego, bez innego kota.


Kto da dom dla kotek
PUMCI i KSIĘŻNICZKI

Dwie czarne siostry z wiosny 2018 roku – PUMCIA jest bardziej towarzyska, daje się głaskać, KSIĘŻNICZKA nie ma tyle zaufania do ludzi i potrzebuje więcej czasu aby dać się pogłaskać. Są zaszczepione, sterylizowane, zdrowe i energiczne. Może być dom wychodzący – lubią spędzać czas na trawce. Pojedynczo lub dwie w pakiecie.

Biedny SKRZATEK

Trafił do nas w październiku 2019 maleńki szaro-bury kłębek spalonej sierści, błota i kości – okazało się, że to chłopak, dostał wiec imię SKRZATEK.  Ukrywał się gdzieś na Kombinacie w Nowej Hucie i pewnie tam spalił sobie wibrysy, sierść na brzuszku i po bokach główki. Był głodny i wycieńczony – zaczęło się od zapaści, wyjazdu do lecznicy ale udało się wyratować nieboraka. 
Teraz to piękny kawaler, widać kolory buro-białego futerka, sierść odrosła, kot jest ufny choć ostrożny: daje się głaskać, mruczy. Oczywiście kuwetkowy, je bez wybrzydzania. 

 
 
 
 
 

 

Zapraszamy do współpracy