Adopcje

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających Opiekunów i lepszego losu.
Każdego roku ok 30-35 ciu naszych podopiecznych znajduje najwspanialsze domy – dziękujemy Wam!

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom, do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

UWAGA
Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować między innymi sytuację, kiedy jednocześnie przyjedzie kilka osób.

Postępowanie przy adopcji kota u nas ma kilka kroków.
W pierwszej kolejności trzeba przyjechać aby zapoznać się z kotami do adopcji, zobaczyć który lgnie do nowego Opiekuna ale też który skradnie Jej lub Jego serce……wtedy decydujemy o adopcji. 
Nie ma możliwości zabrania kota dla rodziców, dla znajomej, która bardzo prosiła, czy na prezent – osoba adoptująca musi sama podpisać Umowę Adopcyjną w której zobowiązuje się troszczyć o kota przez 20 lat.

Dla osób pragnących wziąć kota  informuję, iż muszą KONIECZNIE  posiadać TRANSPORTER DO PRZEWOZU KOTÓW – ze sobą !

 

Obecnie domu szukają siostry – FELCIA i TERESKA 
Dziewczynki urodzone w listopadzie 2019 roku, są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, czekają na sterylizacje.  Czarno-biała TERESKA jest bardziej śmiała / odważna ale i szylkretowa FELCIA jest ciekawa świata. Uwielbiają przytulać się i być głaskane,  leżeć na trawce w słonku, drzemać przytulone na drapaku – mruczą  i szukają kontaktu z człowiekiem.

 

FILIPEK

Bardzo łagodny i spokojny kot, który dotąd żył na wolności ale przyszedł prosić o pomoc i opiekę do dokarmiającej go pani. Z uwagi na swoje doświadczenia jest bardzo nieufny do ludzi i bardzo boi się nieznanych osób…..to zmniejsza jego szanse na adopcje. Większość pragnie kota, który od razu wskakuje na kolana. FILIPEK po akceptacji, daje się głaskać, miziać a on w nagrodę mruczy i przymila się . Poszukiwany dom niewychodzący – blok, bez dzieci, psów, najchętniej z samotną osobą – będzie wspaniałym przyjacielem. Test na FELV pozytywny czyli nie może iść do domu z innym kotem ale został przeleczony interferonem kocim i jest w świetnej formie. 

Spokojna MARTA

Dziewczynka urodzona w listopadzie 2019, jest  bardzo spokojna, mruczy głośno ale nie od razu przychodzi do nowej osoby – musi nabrać zaufania. Będzie wspaniałym przyjacielem dla osoby cierpliwej, spokojnej. Dom bez dzieci i psa.  Jest zdrowa, szczepiona, korzysta z kuwety, je bez wybrzydzania. 


Kto da dom dla kotek
PUMCI i KSIĘŻNICZKI

Dwie czarne siostry z wiosny 2018 roku – PUMCIA jest bardziej towarzyska, daje się głaskać, KSIĘŻNICZKA nie ma tyle zaufania do ludzi i potrzebuje więcej czasu aby dać się pogłaskać. Są zaszczepione, sterylizowane, zdrowe i energiczne. Może być dom wychodzący – lubią spędzać czas na trawce. Pojedynczo lub dwie w pakiecie.

Zapraszamy do współpracy