Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Adopcje

Koty do adopcji – Kraków, Skawina

 

Nie potrafimy przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet głodnych zwierząt. Pomagamy im dokarmiając w miejscu ich bytowania ale również szukając dla nich domów, kochających Opiekunów i lepszego losu.
Do tej pory prawie 300 naszych kocich podopiecznych znalazło najwspanialsze domy – dziękujemy!

Strona ta służy naszym futrzastym przyjaciołom, do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

UWAGA
Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować między innymi sytuację, kiedy jednocześnie przyjedzie kilka osób.

Postępowanie przy adopcji kota u nas ma kilka kroków.
W pierwszej kolejności trzeba przyjechać aby zapoznać się z kotami do adopcji, zobaczyć który lgnie do nowego Opiekuna ale też który skradnie Jej lub Jego serce……wtedy decydujemy o adopcji. 
Nie ma możliwości zabrania kota dla rodziców, dla znajomej, która bardzo prosiła, czy na prezent – osoba adoptująca musi sama podpisać Umowę Adopcyjną w której zobowiązuje się troszczyć o kota przez 20 lat.

Dla osób pragnących wziąć kota  informuję, iż muszą KONIECZNIE  posiadać TRANSPORTER DO PRZEWOZU KOTÓW – ze sobą !

 

Na chwilę obecna do adopcji u nas jest ANULKA

Kotka ma 3 lata, jest rezolutna – choć nieufna do ludzi (do nowych nie podejdzie, trzeba dać jej więcej czasu), jest zdrowa choć po przebytym w dzieciństwie KOCIM KATARZE ma “załzawione oczka”

 

Wiele osób dzwoni, pytając o małe kotki – nie mamy. Dlaczego warto jednak adoptować dorosłego kota?

 

Potencjalni opiekunowie czworonogów często obawiają się, że przejęcie opieki nad dorosłym zwierzęciem oznacza szereg problemów. W wyszukiwarkach pod hasłem „kot do adopcji Kraków” znajdują zdjęcia wychudzonych, wystraszonych, często okaleczonych futrzaków. Sądzą, że taki kot będzie miał problem z adaptacją, że jego zachowanie naznaczone będzie przeżytymi traumami. Niepokoją się o stan zdrowia czworonoga po przejściach i związany z tym szereg komplikacji. Faktem jest, że wzięcie pod swój dach kilkuletniego zwierzaka ze schroniska wymaga sporo zaangażowania… podobnie jak przysposobienie kilkutygodniowego kociaka. Tymczasem adopcja dorosłego kota ma szereg niezaprzeczalnych zalet. Nie tylko ratuje się przy tym kocie życie, ale i można zadecydować o tym, jaki charakter będzie miał nasz podopieczny. Nie trzeba także przechodzić z nim przez niełatwy okres rozbrykanego dzieciństwa, pierwszych – częstych szczepień i wreszcie kastracji/sterylizacji. Dorosłe koty potrafią w cudowny sposób odwdzięczyć się za okazane ciepło, miłość i troskę – to wiem z własnego doświadczenia, gdyż moje koty tak dołączyły właśnie do naszego stada. Apeluję do osób rozważających przysposobienie zwierzaka by wzięły pod uwagę dorosłego osobnika. Schroniska dla zwierząt w dużych miastach typu Kraków, Warszawa, Łódź przepełnione są kotami do adopcji. Tysiące zwierzaków potrzebuje domu, opieki i miłości.

 

 

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.