Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Wybieg oraz zabezpieczenia balkonów dla kota – Kraków

Chciałbyś zapewnić swojemu pupilowi swobodę podczas zabaw na balkonie, jednak obawiasz się o jego bezpieczeństwo? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Nasze zabezpieczenia balkonów dla kota to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli zwierzaków, których instynkt łowiecki nieustannie daje o sobie znać. Polowanie na ptaki leży w naturze tych domowych drapieżników i choć z reguły koty są niesamowicie ostrożne, a przysłowiowo zawsze spadają na cztery łapy, to nie warto ryzykować. Lepiej zadbać o odpowiednią osłonę tarasów. Niewinna zabawa może skończyć się tragedią, której można w łatwy sposób uniknąć.

Wielokrotnie słyszałem a nawet widziałem tragedie opiekunów, którzy przez chwilę nieuwagi stracili swojego ukochanego kota. Można temu zaradzić w prosty, estetyczny sposób – zabezpieczając siatką balkon czy okna.
Pracujemy dokładnie i starannie – zawsze tak, jak dla swoich kotów, ponieważ jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Przygotowując zabezpieczenia dla swoich 8 kotów czy na potrzeby prowadzonego Hotelu dla kotów lub dla Państwa – dokładam wszelkiej staranności i wysiłku aby efekt końcowy odpowiadał wymaganiom Klientów i zapewniał jednocześnie kotu bezwzględne bezpieczeństwo!

 

Budowa wybiegów oraz zabezpieczenie balkonu dla kota

 

Choć obszar naszej działalności to głównie Kraków, budowę bezpiecznego wybiegu dla kota czy osiatkowanie balkonu proponujemy także mieszkańcom okolicznych wsi i miasteczek. Wbrew pozorom koty nie są wiele bezpieczniejsze w spokojnej okolicy, na mieszczących się na poziomie wysokiego parteru tarasach. Przeciwnie, poza wielkomiejskimi obszarami, do których należy Kraków, siatka na balkon dla kota może okazać się równie, jeśli nie bardziej potrzebna. W powiedzeniu, że kot zawsze spada na cztery łapy, jest wiele prawdy. Te wyjątkowo zwinne zwierzęta są w stanie zmienić pozycję swojego ciała w powietrzu tak, by wylądować w bezpiecznej pozycji. Niestety, nawet kot może nie wyjść bez szwanku z upadku z dużej wysokości (powyżej 2 piętra). Ani – wbrew pozorom - bardzo niewielkiej. Spadając z parterowego balkonu może nie zdążyć się bezpiecznie odwrócić! Dlatego nie tylko w przypadku metropolii, takich jak Warszawa, Łódź, Szczecin czy Kraków, siatka na balkon dla kota jest gwarancją jego bezpieczeństwa.

zabezpieczenia balkonów dla kota

Pracujemy na terenie Krakowa i okolic. Ponieważ każde zabezpieczenie jest inne, jak różne są okna i balkony dlatego dokładne koszty mogę podać po wykonaniu pomiarów na miejscu. Na cenę wpływ mają miedzy innymi:
– metry kwadratowe montowanej siatki (nie powierzchnia balkonu),
– ew. konieczność wykonania stalowej konstrukcji (głownie na balkonach najwyższego piętra – bez zadaszenia)
Z uwagi na to, szacunkowa cena zabezpieczenia siatką elastyczną  zawierać się będzie w przedziale ok 70 – 100 PLN za każdy m2 montowanej siatki. Jeśli istnieje konieczność zbudowania stalowej konstrukcji - 200-250 PLN za m2
Koszt budowy woliery na gruncie = wybiegu dla kota zabezpieczonego siatką stalową to ok 200 - 250 PLN za m2.

Dla zainteresowanych usługą – tel. 731-858-424 lub mail: naszekoty@op.pl 
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi (płatne 200 PLN w dniu pomiaru i odliczane z całości ceny po skończonej pracy). 

Inwestor przed zamówieniem montażu zabezpieczenia posiadać musi zgody i pozwolenia na oczekiwany zakres prac - od Właściciela mieszkania, Administracji budynku, Konserwatora zabytków itp. Jako wykonawca nie ponosimy odpowiedzialności za ew brak w/w zgody, ponieważ niejednokrotnie udzielane są ustnie.

Zapewnij swojemu pupilowi bezpieczeństwo

Z myślą o osobach mieszkających w blokach czy kamienicach, oferujemy niesamowicie estetyczne zabezpieczenia balkonów dla kota dostępne w Krakowie. Dzięki subtelnej i prawie niewidocznej siatce w łatwy i skuteczny sposób zapewnisz swojemu pupilowi bezpieczną przestrzeń do codziennych zabaw czy spędzania leniwych poranków na wylegiwaniu się w promieniach słonecznych. Jest to także idealny sposób na zagwarantowanie Ci spokoju oraz możliwości zapomnienia o nieustannej konieczności kontroli Twojego pupila. Oferujemy Ci wysokiej jakości usługi, dzięki którym Twój kot już zawsze będzie bezpieczny. Kraków i okolice to główne obszary mojej działalności. Zapraszam do współpracy!

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.