Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Galeria hotelu

“Szanowni Państwo
Rudemu było bardzo dobrze u Państwa – wrócił szczęśliwy i pogodny. Do tej pory nie miał okazji ujawnić swojego potencjału i umiejętności społecznych:-). A tu kot pełen werwy, chętny do zabawy i podrywacz. Tego mu było trzeba. Mam nadzieję, że  przyjmą Państwo po swoje skrzydła już nie tylko jego ale również moją trikolorkę. To, że Państwo otworzyli Hotel dla kotów, w tak niedalekiej odległości od mojego domu to “dar niebios”. Warunki i opieka jest doskonała. Są Państwo wyjątkowi.
Dziękuję
Katarzyna G…”
 …..
“Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę podczas naszej nieobecności. Nasz Pusiek był w Hotelu dopieszczany :))). Hotel NASZE KOTY to również dużo miłości do zwierząt a tego kupić się nie da :). Pusio wrócił do domu po prostu z wakacji, odmieniony, odprężony, wypoczęty. Jestem pod wielkim wrażeniem :))). Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam i szczerze polecam ten Hotel i jego Pracowników :)))
Joanna”
Szczęście kotków i uznanie Włąścicieli (którego przykładem są powyższe słowa), są dla nas najmilszą nagrodą. DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE !
                                                                                 Mili goście w Hotelu NASZE KOTY
Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.