Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Dlaczego drapaki?

Ostrzenie pazurów jest dla wszystkich kotów bardzo ważną czynnością. W ten sposób pozbywają się nie tylko rosnących i złuszczających się części pazura, ale również zaznaczają swoje ulubione miejsca. To dlatego często nasze ukochane pupile często drapią różne sprzęty domowe jak fotele, krzesła czy dywany. Nie robią tego złośliwie lecz instynktownie.
Te żyjące na wolności mogą do woli wspinać się na drzewa, natomiast dla domowych idealnym rozwiązaniem jest właśnie drapak. Zaopatrując się w niego, umożliwiamy im zaspokajanie naturalnej potrzeby – gwarantujemy sobie niezniszczone meble, zapewniając jednocześnie swoim podopiecznym świetną zabawę oraz miejsce do wypoczynku

Jestem szczęśliwym posiadaczem cudownego stadka 8 kotów i na przestrzeni lat testowałem z moimi pupilami różne konstrukcje drapaków. Większość dostępnych na rynku produktów jest niedostosowana do intensywnego użytkowania i po kilku miesiącach trzeba je gruntownie naprawiać (skręcać, sklejać, wzmacniać, wymieniać kosztowny sizal).

To właśnie skłoniło mnie do zaprojektowania stabilnej i trwałej konstrukcji, którą serdecznie polecam.
Drapaki NASZE KOTY są przystosowane do kocich szaleństw, zabaw, drapania i udzielam na nie WIECZYSTEJ GWARANCJI (obowiązującej z dowodem zakupu) – dotyczy wad produktu, nie ich naturalnego zużycia.
Wykładzinę obiciową w ramach naprawy wymieniamy odpłatnie i jest to koszt ok 50-100 PLN, zależnie od modelu/wielkości.

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.