Zabezpieczenie przed gołębiami – by nie było przykrych niespodzianek

Zabezpieczenie przed gołębiami – by nie było przykrych niespodzianek

Blog
zabezpieczenie przed gołębiami Kraków

Wychodzisz na balkon, a tam przykra niespodzianka?

Gołębie są prawdziwą zmorą zanieczyszczającą balkony i parapety. Niestety, ale musisz zastosować środki odstraszające, aby oddalić je od swojego miejsca zamieszkania.

Twój kot dostaje prawdziwego szału, gdy widzi siedzące na parapecie gołębie oraz inne ptaki? Nie możesz pozwolić na to, aby tylko i wyłącznie koci hotel Kraków gwarantował mu spokój, wyciszenie i relaks. Tak właśnie musi czuć się przede wszystkim w domu. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie zabezpieczenie przed gołębiami Kraków.

Kolce – zabezpieczenie przed gołębiami Kraków

Kolce zabezpieczające składają się z metolowych prętów ze sprężystego drutu. Osadzane są na bezbarwnej podstawie o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych takich, jak słońce, wahania temperatury i wiele innych.

Zainstalowanie tego rozwiązania na parapecie lub barierce balkonowej uniemożliwia ptakom przesiadywanie w tych miejscach. Kot może spokojnie obserwować to, co dzieje się za oknem, ponieważ gołębie nie będą prowokowały go do niepożądanych działań.

Warto podkreślić, że tego typu zabezpieczenie przed gołębiami Kraków w żaden sposób ich nie rani, ponieważ kolce mają tępe zakończenia. Mają na celu jedynie odstraszanie ptactwa i uniemożliwienie dostępu do wybranych miejsc.

Kolce powstają zgodnie z przepisami akceptowanymi przez Unię Europejską w zakresie ochrony zwierząt, wykazują wysoką skutecznością działań, a także wygodnym montażem.

Siatki ochronne przeciw ptakom

Nasz hotel dla kota Kraków zaleca również, aby w mieszkaniach zamontować specjalne siatki ochronne, które chronią przed obecnością ptaków w przestrzeniach półotwartych. Pozwalają na skuteczne zabezpieczenie wnęk, podcieni oraz innych różnych załamań elewacji. Można wykorzystać je również przy zabezpieczeniu dolnych części wiat, daszków i podobnych miejsc. Są wykonane z przędzy odpornej na warunki atmosferyczne, można zamontować je na kilka sposobów.

Odstraszanie ptaków, gdy w domu są koty

Dla spokoju swojego kota, jak i w celu ograniczenia strat (podrapania wewnętrznych parapetów oraz okien), warto wykorzystać najlepsze dostępne zabezpieczenie przed gołębiami Kraków. To sprawi, że ptaki nie będą kręciły się w okolicy Twojego mieszkania.

Podobne artykuły
Wyjątkowy hotel dla kotów Małopolska
hotel dla kotów małopolska

Wyjątkowy hotel dla kotów. Małopolska zaprasza wraz z pupilem! Chcesz wybrać się na wymarzone wakacje, ale nie masz co zrobić Czytaj więcej

Na co zwracać uwagę wybierając hotel dla kotów?
hotel dla kotów Kraków

Na co zwracać uwagę wybierając hotel dla kotów? Kraków miastem, w którym znajdziesz dobrą opiekę dla swojego zwierzaka Rozłąka z Czytaj więcej

Zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków
zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków

Skuteczne zabezpieczenie balkonu przed ptakami. Kraków miastem o szczególnym zapotrzebowaniu na tę usługę Naszą działalność traktujemy jako coś więcej niż Czytaj więcej

Koci hotel Kraków – dobry standard dla Twojego pupila
koci hotel Kraków

Koci hotel Kraków - czy wszędzie kot może znaleźć najwyższy standard opieki? Płacisz to wymagasz. Taka jest prawda. Jeżeli znajdziesz Czytaj więcej

Komentarze

Comments are closed.