Najlepsze praktyki hoteli dla kotów w Krakowie

Najlepsze praktyki hoteli dla kotów w Krakowie

Blog
hotel dla kotów

Jak hotel dla kotów w Krakowie dba o gości?

Koci hotel Kraków zadba o Twojego pupila jak żadne inne miejsce. Należy jednak wybrać obiekt spełniający wszystkie oczekiwania, i zdecydowanie działający zgodnie z najlepszymi praktykami.

Hotel dla kotów to najlepsze miejsce, gdzie właściciel może umieścić pupila w trakcie dłuższego wyjazdu. Wynika to z faktu, że obiekt jest zarządzany przez profesjonalistów z doświadczeniem, którzy kochają  zwierzęta. Hotel oferuje wiele usług dodatkowych, z których można skorzystać.

Każdy kot ma swoje miejsce

Hotel dla kota Kraków dba o maksymalny komfort swoich gości. Niektóre zwierzaki wolą samotność, inne lubią się integrować. Każde z nich ma jednak własną, indywidualną przestrzeń do odpoczynku, snu, posilania się. Pomieszczenia są różnej wielkości. Kocie pokoje hotelowe zimą są ogrzewane, a latem wentylowane.

Ważne jest, że każdy kot ma odpowiednio dużo swobody. Dostępne są części wspólne, gdzie zwierzaki mogą bawić się.

Pomieszczenia hotelowe dla kotów są wyposażone w półki, drapaki, dziuple. Dostępnych jest wiele ciasnych, ale bezpiecznych zakamarków, które zwierzaki lubią najbardziej.

Liczne udogodnienia w pokojach

W zależności od standardu, jaki ma hotel dla kotów, można liczyć na pokoje z balkonami, wybiegiem na zieloną trawkę, oknami do obserwowania okolicy. Zakwaterowanie jest możliwe z własnym wyżywieniem lub można polegać na karmach oferowanych przez placówkę. Zalecane jest jednak przywiezienie własnej karmy. Zapobiegnie to doprowadzenia do rozstroju żołądkowego zwierzaka, przyzwyczajonego do innego typu jedzenia.

Stały kontakt z człowiekiem

Koty nie są pozostawione same sobie. Cały czas czuwa nad nimi opiekun, organizuje zabawy, dba o dobre samopoczucie zwierząt. W związku z tym można powiedzieć, że każdy kot jest traktowany indywidualnie. Opieka jest dostosowana do potrzeb pupila. Koty nie są trzymane w klatkach ani zamkniętych boksach.

Codzienne sprzątanie pokoi

Hotel dla kotów trzyma wysoki poziom. Najważniejsze jest dbanie o porządek wspólnych, jak i indywidualnych przestrzeni. Sprzątanie odbywa się codziennie rano. W związku z tym pupile przebywają więc w czystości, ograniczone do minimum jest złapanie jakichkolwiek bakterii.

Każdy pokój jest w pełni dezynfekowany, gdy kot opuszcza koci hotel Kraków. Wszystkie akcesoria, którymi bawił się są czyszczone i prane.

Najlepszy hotel dla kotów Kraków – podsumowanie

Wybierając hotel dla swojego pupila, warto poczytać opinie w sieci. One wiele powiedzą o zakresie działalności, jak i dostępnych udogodnieniach.

Podobne artykuły
Wyjątkowy hotel dla kotów Małopolska
hotel dla kotów małopolska

Wyjątkowy hotel dla kotów. Małopolska zaprasza wraz z pupilem! Chcesz wybrać się na wymarzone wakacje, ale nie masz co zrobić Czytaj więcej

Na co zwracać uwagę wybierając hotel dla kotów?
hotel dla kotów Kraków

Na co zwracać uwagę wybierając hotel dla kotów? Kraków miastem, w którym znajdziesz dobrą opiekę dla swojego zwierzaka Rozłąka z Czytaj więcej

Zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków
zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków

Skuteczne zabezpieczenie balkonu przed ptakami. Kraków miastem o szczególnym zapotrzebowaniu na tę usługę Naszą działalność traktujemy jako coś więcej niż Czytaj więcej

Koci hotel Kraków – dobry standard dla Twojego pupila
koci hotel Kraków

Koci hotel Kraków - czy wszędzie kot może znaleźć najwyższy standard opieki? Płacisz to wymagasz. Taka jest prawda. Jeżeli znajdziesz Czytaj więcej

Komentarze

Comments are closed.