Nasze koty

Zabezpieczenia balkonów dla kota – Kraków

Chciałbyś zapewnić swojemu pupilowi swobodę podczas zabaw na balkonie, jednak obawiasz się o jego bezpieczeństwo? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Nasze zabezpieczenia balkonów dla kota to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli zwierzaków, których instynkt łowiecki nieustannie daje o sobie znać. Polowanie na ptaki leży w naturze tych domowych drapieżników i choć z reguły koty są niesamowicie ostrożne, a przysłowiowo zawsze spadają na cztery łapy, to nie warto ryzykować. Lepiej zadbać o odpowiednią osłonę tarasów. Niewinna zabawa może skończyć się tragedią, której można w łatwy sposób uniknąć.

Wielokrotnie słyszałem a nawet widziałem tragedie opiekunów, którzy przez chwilę nieuwagi stracili swojego ukochanego kota. Można temu zaradzić w prosty, estetyczny sposób – zabezpieczając siatką balkon czy okna.
Pracujemy dokładnie i starannie – zawsze tak, jak dla swoich kotów, ponieważ jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Przygotowując zabezpieczenia dla swoich 8 kotów czy na potrzeby prowadzonego Hotelu dla kotów lub dla Państwa – dokładam wszelkiej staranności i wysiłku aby efekt końcowy odpowiadał wymaganiom Klientów i zapewniał jednocześnie kotu bezwzględne bezpieczeństwo!

Pracujemy na terenie Krakowa i okolic. Szacunkowa cena zabezpieczenia balkonu czy okna siatką elastyczną to ok 50 PLN za m2 montowanej siatki. Koszt budowy wybiegu dla kota zabezpieczonego siatką stalową to ok 100 PLN za m2.

Dla zainteresowanych usługą – tel. 731-858-424 lub mail: naszekoty@op.pl 
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi.

Zapewnij swojemu pupilowi bezpieczeństwo

Z myślą o osobach mieszkających w blokach czy kamienicach, oferujemy niesamowicie estetyczne zabezpieczenia balkonów dla kota dostępne w Krakowie. Dzięki subtelnej i prawie niewidocznej siatce w łatwy i skuteczny sposób zapewnisz swojemu pupilowi bezpieczną przestrzeń do codziennych zabaw czy spędzania leniwych poranków na wylegiwaniu się w promieniach słonecznych. Jest to także idealny sposób na zagwarantowanie Ci spokoju oraz możliwości zapomnienia o nieustannej konieczności kontroli Twojego pupila. Oferujemy Ci wysokiej jakości usługi, dzięki którym Twój kot już zawsze będzie bezpieczny. Kraków i okolice to główne obszary mojej działalności. Zapraszam do współpracy!