Nasze koty

Zabezpieczenia balkonów dla kota – Kraków

Chciałbyś zapewnić swojemu pupilowi swobodę podczas zabaw na balkonie, jednak obawiasz się o jego bezpieczeństwo? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Nasze zabezpieczenia balkonów dla kota to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli zwierzaków, których instynkt łowiecki nieustannie daje o sobie znać. Polowanie na ptaki leży w naturze tych domowych drapieżników i choć z reguły koty są niesamowicie ostrożne, a przysłowiowo zawsze spadają na cztery łapy, to nie warto ryzykować. Lepiej zadbać o odpowiednią osłonę tarasów. Niewinna zabawa może skończyć się tragedią, której można w łatwy sposób uniknąć.

Wielokrotnie słyszałem a nawet widziałem tragedie opiekunów, którzy przez chwilę nieuwagi stracili swojego ukochanego kota. Można temu zaradzić w prosty, estetyczny sposób – zabezpieczając siatką balkon czy okna.
Pracujemy dokładnie i starannie – zawsze tak, jak dla swoich kotów, ponieważ jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Przygotowując zabezpieczenia dla swoich 8 kotów czy na potrzeby prowadzonego Hotelu dla kotów lub dla Państwa – dokładam wszelkiej staranności i wysiłku aby efekt końcowy odpowiadał wymaganiom Klientów i zapewniał jednocześnie kotu bezwzględne bezpieczeństwo!

Pracujemy na terenie Krakowa i okolic. Szacunkowa cena zabezpieczenia balkonu czy okna siatką elastyczną to ok 50 PLN za m2 montowanej siatki (nie mniej jednak niż 100 PLN za realizację u jednego Klienta – dla małych okien o powierzchni mniejszej niż 2 m2).
Koszt budowy wybiegu dla kota zabezpieczonego siatką stalową to ok 100 PLN za m2.

Dla zainteresowanych usługą – tel. 731-858-424 lub mail: naszekoty@op.pl 
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi (płatne 50 PLN w dniu pomiaru i odliczane z całości ceny po skończonej pracy).

Zapewnij swojemu pupilowi bezpieczeństwo

Z myślą o osobach mieszkających w blokach czy kamienicach, oferujemy niesamowicie estetyczne zabezpieczenia balkonów dla kota dostępne w Krakowie. Dzięki subtelnej i prawie niewidocznej siatce w łatwy i skuteczny sposób zapewnisz swojemu pupilowi bezpieczną przestrzeń do codziennych zabaw czy spędzania leniwych poranków na wylegiwaniu się w promieniach słonecznych. Jest to także idealny sposób na zagwarantowanie Ci spokoju oraz możliwości zapomnienia o nieustannej konieczności kontroli Twojego pupila. Oferujemy Ci wysokiej jakości usługi, dzięki którym Twój kot już zawsze będzie bezpieczny. Kraków i okolice to główne obszary mojej działalności. Zapraszam do współpracy!