Nasze koty

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami / ptakami – Kraków

Zabezpieczone siatką okna i balkony mieszkań oznaczają dla Was spokój i komfort czystego balkonu.

Zabezpieczenia balkonów, okien przed ptakami.

Pracujemy na terenie Krakowa i okolic. Szacunkowa cena zabezpieczenia balkonu czy okna siatką elastyczną to ok 50 PLN za m2 montowanej siatki. Koszt budowy wybiegu dla kota zabezpieczonego siatką stalową to ok 100 PLN za m2.

Wykonujemy również woliery na tarasy i do ogrodów o dowolnym wymiarach (konstrukcje stalowe, pokryte szczelnie siatką stalową) – przykładowe do zobaczenia na stronie http://www.nasze-koty.com.pl/hotel.html

 

Dla zainteresowanych usługą – tel. 731-858-424 lub mail: naszekoty@op.pl 
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi – zabezpieczenia balkonów przed gołębiami oraz innymi ptakami

Zabezpieczanie balkonu i okien przed ptakami w trosce o koty – Kraków

Estetyczne zabezpieczenia przed gołębiami dostępne w mieście Kraków

Mieszkasz w bloku lub kamienicy na terenie miasta Krakowa, a Twój pupil z radością spędza czas na balkonie? Najwyższy czas, aby pomyśleć o założeniu odpowiedniego zabezpieczenia przed gołębiami. Dlaczego akurat przed tymi ptakami? To bardzo proste. Stanowią one obiekt zainteresowania dla zwierzaka, który podążając za swoim instynktem łowieckim, może wyskoczyć za barierkę, aby go złapać. Właśnie dlatego zabezpieczone siatką okna i balkony mieszkań oznaczają dla Ciebie spokój i komfort, a dla Twoich pupili bezpieczeństwo i pewność.

Wielokrotnie słyszałem, a nawet widziałem tragedie opiekunów, którzy przez chwilę nieuwagi stracili swojego ukochanego kota. Można temu zaradzić w prosty i estetyczny sposób – zapewniając odpowiednie zabezpieczenie balkonu przed ptakami. Za pomocą wytrzymałej siatki osłonisz balkon czy okna, dzięki czemu Twój kot nawet w trakcie polowania nie wyskoczy z mieszkania. W swojej firmie pracuję dokładnie i starannie – zawsze tak, jak dla swoich kotów, ponieważ jestem świadomy odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa.

Przygotowując zabezpieczenia przed gołębiami dla swoich 8 kotów czy na potrzeby prowadzonego Hotelu dla kotów lub też dla Ciebie – dokładam wszelkiej staranności i wysiłku, aby efekt końcowy odpowiadał wymaganiom Klientów, spełniał ich oczekiwania i jednocześnie gwarantował kotu bezwzględne bezpieczeństwo! Pracuję na terenie Krakowa i okolic.

Jednak proponowane zabezpieczenie balkonu przed ptakami to nie jedyna oferowana przez moją firmę usługa! Wykonuję również woliery dedykowane tarasom oraz ogrodom o dowolnym wymiarach (konstrukcje stalowe, pokryte szczelnie siatką stalową).
Przykładowe realizacje możecie zobaczyć na stronie internetowej: http://www.nasze-koty.com.pl/hotel.html.
Osoby zainteresowane usługą zapraszam do kontaktu telefonicznego (731-858-424) lub mailowego (naszekoty@op.pl).
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi. Kraków i okolice to główne obszary mojej działalności. Zapraszam do współpracy!