Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami / ptakami – Kraków

Zabezpieczone siatką okna i balkony mieszkań oznaczają dla Was spokój i komfort czystego balkonu.

Zabezpieczenia balkonów, okien przed ptakami.

Pracujemy na terenie Krakowa i okolic. Ponieważ każde zabezpieczenie jest inne, jak różne są okna i balkony dlatego dokładne koszty mogę podać po wykonaniu pomiarów na miejscu. Na cenę wpływ mają miedzy innymi:
- metry kwadratowe montowanej siatki,
- ew. konieczność wykonania stalowej konstrukcji (głownie na balkonach najwyższego piętra - bez zadaszenia)
Z uwagi na to, szacunkowa cena zabezpieczenia siatką elastyczną  zawierać się będzie w przedziale ok 50 - 100 PLN za każdy m2 montowanej siatki. 

Inwestor przed zamówieniem montażu zabezpieczenia posiadać musi zgody i pozwolenia na oczekiwany zakres prac - od Właściciela mieszkania, Administracji budynku, Konserwatora zabytków itp.
Jako wykonawca nie ponosimy odpowiedzialności za ew brak w/w zgody.

Wykonujemy również woliery na tarasy i do ogrodów o dowolnym wymiarach (konstrukcje stalowe, pokryte szczelnie siatką stalową) - przykładowe do zobaczenia na stronie http://www.nasze-koty.com.pl/hotel.html

zabezpieczenie balkonu
zabezpieczenia przed ptakami

Dla zainteresowanych usługą - tel. 731-858-424 lub mail: naszekoty@op.pl 
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi - płatne 100 PLN w dniu pomiaru, odliczane w dniu skończenia prac zabezpieczających do całej kwoty, zabezpieczenia balkonów przed gołębiami oraz innymi ptakami. 

Zabezpieczanie balkonu i okien przed ptakami w trosce o koty – Kraków

kot

Mieszkasz w bloku lub kamienicy na terenie miasta Krakowa, a Twój pupil z radością spędza czas na balkonie? Najwyższy czas, aby pomyśleć o założeniu odpowiedniego zabezpieczenia przed gołębiami. Dlaczego akurat przed tymi ptakami? To bardzo proste. Stanowią one obiekt zainteresowania dla zwierzaka, który podążając za swoim instynktem łowieckim, może wyskoczyć za barierkę, aby go złapać. Właśnie dlatego zabezpieczone siatką okna i balkony mieszkań oznaczają dla Ciebie spokój i komfort, a dla Twoich pupili bezpieczeństwo i pewność.

Wielokrotnie słyszałem, a nawet widziałem tragedie opiekunów, którzy przez chwilę nieuwagi stracili swojego ukochanego kota. Można temu zaradzić w prosty i estetyczny sposób – zapewniając odpowiednie zabezpieczenie balkonu przed ptakami. Za pomocą wytrzymałej siatki osłonisz balkon czy okna, dzięki czemu Twój kot nawet w trakcie polowania nie wyskoczy z mieszkania. W swojej firmie pracuję dokładnie i starannie – zawsze tak, jak dla swoich kotów, ponieważ jestem świadomy odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa.

Estetyczne zabezpieczenia przed gołębiami dostępne w mieście Kraków

Przygotowując zabezpieczenia przed gołębiami dla swoich 8 kotów czy na potrzeby prowadzonego Hotelu dla kotów lub też dla Ciebie – dokładam wszelkiej staranności i wysiłku, aby efekt końcowy odpowiadał wymaganiom Klientów, spełniał ich oczekiwania i jednocześnie gwarantował kotu bezwzględne bezpieczeństwo! Pracuję na terenie Krakowa i okolic.

Jednak proponowane zabezpieczenie balkonu przed ptakami to nie jedyna oferowana przez moją firmę usługa! Wykonuję również woliery dedykowane tarasom oraz ogrodom o dowolnym wymiarach (konstrukcje stalowe, pokryte szczelnie siatką stalową).
Przykładowe realizacje możecie zobaczyć na stronie internetowej: http://www.nasze-koty.com.pl/hotel.html.
Osoby zainteresowane usługą zapraszam do kontaktu telefonicznego (731-858-424) lub mailowego (naszekoty@op.pl).
Pomiar i wycena kosztów instalacji u Klienta są bezpłatne pod warunkiem zamówienia usługi. Kraków i okolice to główne obszary mojej działalności. Zapraszam do współpracy!

Zapraszamy do współpracy