Przykładowa strona

Wierzę, że wszyscy – ludzie i zwierzęta, mogą być szczęśliwi na ziemi
a ja pragnę mieć w tym swój udział.

MOTTO:
„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT

Bardzo kochamy wszystkie zwierzęta a w szczególności jesteśmy wielbicielami kotów, których posiadamy całe stadko. Miłość do tych słodkich futrzaków zawdzięczamy naszemu Stefciowi, który zagościł u nas jako 7 tygodniowe, kocie maleństwo . To on nauczył nas swojego zachowania i sposobu w jaki mamy na nie reagować, aby w naszej rodzinie panowała harmonia i spokój. Szybko uzależniliśmy się od jego przywiązania, mruczenia, przytulania czy wręcz bezgranicznej ufności a stąd już tylko krok dzielił nas od powiększenia rodziny o kolejne, potrzebujące uczucia zwierzaki. Na chwilę obecną dostosowaliśmy bez żalu rytm naszego życia , wystrój domu i jego wyposażenie do naturalnych potrzeb milusińskich.

Na przestrzeni lat, z myślą o naszych podopiecznych i z ich aktywnym udziałem, testowaliśmy różne modele drapaków, które jednak nie wytrzymywały próby czasu. To skłoniło nas do stworzenia nowej konstrukcji – która sprawdza się znakomicie przy intensywnych zabawach. Mając na względzie dobro i szczęście wszystkich kotów, satysfakcję ich Opiekunów oraz Właścicieli postanowiliśmy podzielić się swoimi pomysłami oferując do sprzedaży gotowe drapaki lub współtworząc je z Wami.

Na bazie urlopowych doświadczeń i problemów ze znalezieniem zaufanej osoby oraz przyzwoitego miejsca do pozostawienia naszych ulubieńców, zdecydowaliśmy się sami założyć hotel dla zwierząt. W ten sposób pragniemy pomóc zwierzakom przetrwać rozłąkę, gwarantując jednocześnie wyjątkowe warunki i opiekę, co zapewni kochającym je ludziom spokojny wypoczynek.

Zapraszamy do współpracy