Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Hotel dla zwierząt – Nasze Koty – Kraków

 

Z miłości do zwierząt

Bardzo kochamy wszystkie zwierzęta a w szczególności jesteśmy wielbicielami kotów, których posiadamy całe stadko.  To one nauczyły nas swojego zachowania i sposobu w jaki mamy na nie reagować, aby w naszej rodzinie panowała harmonia i spokój. Szybko uzależniliśmy się od kociego przywiązania, mruczenia, przytulania czy wręcz bezgranicznej ufności. Na chwilę obecną dostosowaliśmy bez żalu rytm naszego życia, wystrój domu i jego wyposażenie do naturalnych potrzeb milusińskich. Dzięki tej wiedzy w sposób naturalny stworzyliśmy wyjątkowy Hotel, gdzie nasi mili Goście przebywają w warunkach zbliżonych do domowych, otoczone są miłością, opieką i troską.

Wszystkie nasze aktywności zawodowe są ściśle związane z kotami i w tym kierunku stale rozwijamy się, zdobywając nową wiedzę na kursach;  myślą o nich prowadzimy hotel dla kotów,  udzielamy porad behawioralnych, prowadzimy zajęcia z felinoterapii, zakładamy zabezpieczenia balkonów dla kota, produkujemy drapaki czy fotografujemy je.

Drapaki dla kotów naszej produkcji to ręczna robota, wysoka jakość i atrakcyjne ceny.

Na przestrzeni lat, z myślą o naszych podopiecznych i z ich aktywnym udziałem, testowaliśmy różne modele drapaków, które jednak nie wytrzymywały próby czasu a ich ceny były wysokie. To skłoniło nas do stworzenia wyjątkowej konstrukcji – na bazie tuby, która sprawdza się znakomicie przy intensywnych zabawach: jest stabilna i trwała. Mając na względzie dobro i szczęście wszystkich kotów, satysfakcję ich Opiekunów postanowiliśmy podzielić się swoimi pomysłami oferując do sprzedaży ręcznie robione drapaki tej właśnie konstrukcji. 

 

Hotel NASZE KOTY

 

Nasze własne urlopowe doświadczenia jeszcze z przed 2010 roku i związane z nimi spore kłopoty ze znalezieniem odpowiedniej osoby do opieki czy przyzwoitego miejsca do pozostawienia naszych kocich ulubieńców, zdecydowaliśmy się założyć hotel dla kotów. Pragniemy pomóc futrzastym przyjaciołom, w ten właśnie sposób, przetrwać rozłąkę, zapewniając jednocześnie wyjątkowe warunki i opiekę, co zagwarantuje kochającym je ludziom spokojny wypoczynek.  
Hotel dla zwierząt to nie zawsze odpowiednie miejsce dla kota – zwłaszcza jeśli połączone są dwa gatunki czyli psy i koty, które nie przyzwyczajone do swojej obecności mogą stresować się wzajemnie. Istniały oczywiście wcześniej hotele dla kotów ale warunki w jakich zmuszone były przebywać zmobilizowały mnie do stworzenia wyjątkowego miejsca, gdzie kot jest gościem, przyjacielem, oczkiem w głowie umieszczonym w indywidualnym pomieszczeniu z bezpiecznym wybiegiem na trawkę….to zostało wybudowane specjalnie aby stworzyć najwspanialszy hotel dla kota w Krakowie. 

 

Co nas wyróżnia

– ponad 40-letnie doświadczenie zdobywane ze stadkiem własnych kotów,

– ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z różnymi kotami jako felinoterapeuci, koci behawioryści i wolontariusze w schroniskach,

– oboje z żoną jesteśmy po szkołach medycznych i kursie pierwszej pomocy dla zwierząt, dlatego też fachowo podajemy leki, zastrzyki, kroplówki, opiekujemy się kotami niepełnosprawnymi, po wypadkach, operacjach, zabiegach chirurgicznych,

– prócz obszernej praktyki, wiedza teoretyczna pogłębiana i systematyzowana stale na profesjonalnych kursach,

– stale rozbudowujemy infrastrukturę wyznaczając standardy na rynku – wprowadzając wyższe standardy pomieszczeń, klimatyzację dla kotów, obszerne wybiegi, pomieszczenia z TV,

– każdy kot otrzymuje samodzielne pomieszczenie z niezależnym wybiegiem (nie siedzą w klatkach),

– z myślą o dietach naszych miłych Gości, posiadamy wszystkie karmy lecznicze Hill’s oraz Royal Canin – podajemy karmy wg zaleceń lekarza, Opiekuna,

– jako pierwsi w Krakowie zdecydowaliśmy się stworzyć hotel tylko dla kotów (bez psów aby nie dodawać niepotrzebnego stresu),

– jesteśmy w stałym kontakcie z Opiekunami pozostawionych pupili, wysyłając informacje oraz profesjonalne zdjęcia

– w Hotelu NASZE KOTY zajmujemy się każdym powierzonym kotem tak aby nie siedział sam zamknięty czekając na powrót Opiekunów – bawimy się, przytulamy, głaskamy a nawet nosimy na rękach aby zminimalizować stres związany ze zmianą miejsca czy rozłąką aby ochronić jego zdrowie.

 

Hotel dla zwierząt – Kraków, okolice… i nie tylko!

 

Opinie i sugestie naszych zadowolonych, często stałych Klientów, są źródłem satysfakcji i motywują do dalszej pracy. Zdobyliśmy zaufanie i serducha Klientów którzy przywożą do nas od lat koty z takich województw jak: małopolskie, śląskie, podkarpackie…a nawet łódzkie i mazowieckie. Nasz hotel jest miejscem unikalnym w skali kraju, ponieważ powstał w oparciu o dogłębną znajomość kocich potrzeb, którą zawdzięczamy naszym własnym, kocim przyjaciołom.

Nasze stadko nauczyło nas, że każdy kot jest inny, więc stworzenie komfortowej przestrzeni dla większej liczby osobników wymaga nie lada inwencji, by pogodzić skrajnie różne niekiedy upodobania. Przekonaliśmy się także, że choć czworonożne futrzaki są wielkimi indywidualistami, w gruncie rzeczy nie znoszą samotności. Dowiedzieliśmy się, że zabawa jest potrzebna kotu dla zdrowia, a ta prawdziwie udana wymaga interakcji z człowiekiem… lub zaprzyjaźnionym kotem. Odkryliśmy, że oglądanie filmów przyrodniczych może być równie ciekawe jak polowanie na ćmę, a od wylegiwania się w słońcu czasem milsze jest ukrycie się w kartonowym pudle.

Bogatsi o taką wiedzę, stworzyliśmy tuż pod Krakowem hotel dla zwierząt, który może zaspokoić potrzeby Państwa pupili niezależnie od tego, w jakich warunkach żyją na co dzień, jaki mają temperament czy problemy zdrowotne. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, ponieważ wiemy, że tak jak my kochacie swoje koty i podczas wakacji chcecie mieć pewność, że w nowym miejscu Wasz podopieczny czuje się jak u siebie w domu.

Aby Państwa urlop był udany, dbamy nie tylko o najwyższy komfort naszych Gości, ale też o Wasz spokój. Dlatego podczas pobytu futrzaków w naszym hotelu, pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie. Przesyłamy maile z relacjami na temat samopoczucia Waszych pupili i załączamy zdjęcia dokumentujące ich przygody. Jeśli to konieczne, pozostajemy także w kontakcie z weterynarzem Waszego kota.

Przekonani o wyjątkowości naszej oferty, z radością zachęcamy wszystkich (w tym mieszkańców odległych województw), by odwiedzili piękny Kraków i hotel dla zwierząt w pobliskiej Zelczynie – niespełna pół godziny drogi samochodem od krakowskiego Rynku, ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Zajrzyjcie do Naszych Kotów, by przekonać się, że nie proponujemy jedynie przechowania pupila, ale zapewnimy mu wspaniałe, pełne miłych doznań wakacje.

 

Zabezpieczenia

Kraków to wyjątkowe miejsce, które prócz pięknych zabytków, serdecznej aury, życzliwych mieszkańców posiada gołębie. Ptaki te są atrakcją turystyczną, chętnie fotografowaną ale potrafią też być uciążliwe dla mieszkańców. Z uwagi na fakt, że zajmujemy się budową wolier dla kotów, zabezpieczaniem balkonów dla kota czy okien aby były bezpieczne w domu – zakładamy również zabezpieczenia przed gołębiami, ponieważ nie różnią się. Zabezpieczenia balkonu przed ptakami a stworzenie zapory aby kot nie uciekł i nie wypadł są analogiczne. Obszar naszego działania w tym zakresie – tylko Małopolska.

 

Koci behawiorysta – Kraków

Znajomość kociej psychiki, wieloletnie doświadczenie w pracy i zawód kociego behawiorysty pozwalają nam skutecznie pomagać w rozwiązywaniu problemów adaptacyjnych, bytowych, społecznych tych fascynujących stworzeń, jakimi są właśnie koty.

Galeria prezentuje nasze osobiste kotełki 🙂
Kolejno są ich wizerunki: Adasia, Agatki, Jacusia, Maciusia, Olusi, Pixi, Stefanka, Tosi i Zuzi.

 

 

Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy