Hotel dla zwierząt

Drapaki dla kotów

Fotografowanie

Adopcje

Zabezpieczenia

Hotel dla zwierząt / kotów, niskie ceny – Małopolska (Kraków)

Motto:

„WSZYSTKO ROBIMY Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT„

Fotografia

Fotografia jest moją pasją, można nawet powiedzieć, że jest moim życiem - czymś, bez czego nie jestem w stanie funkcjonować. Często wychodzę z domu z aparatem bez konkretnego celu podróży…. z nadzieją uchwycenia w obiektywie ciekawego dla mnie wydarzenia, niepowtarzalnego nastroju chwili czy wyrażenia emocji, które są we mnie.
     Za pomocą fotografii udaje mi się utrwalać chwile radości, szczęścia, zdziwienia czy wręcz beztroski w czasie zabawy malującą się na pyszczkach  portretowanych kotów. Od paru lat mam  bowiem szczęście realizować wraz z pasją fotograficzną swoje wieloletnie zamiłowanie do kotów czego efektem są zdjęcia, które prócz zwykłego wdzięku przynależnego tym zwierzętom ukazują zabawne chwile.
Najczęściej portretuję zwierzaki, które Opiekunowie zdecydują się pozostawić pod moja opieką w Hotelu. Zapraszam.
Najlepsze miejsce
Dla Twojego pupila

 

 

 

Hotel dla kotów NASZE KOTY - to tu zapewniamy najlepszą opiekę, wyjątkowe warunki z dala od zgiełku miasta, pośród pięknej przyrody, dzięki czemu gwarantujemy przyjemne spędzenie okresu rozłąki z Opiekunem dla Twojego pupila. 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego pupila podczas wyjazdu wakacyjnego lub weekendowe? Nasz hotel dla kotów Kraków zapewnia profesjonalną opiekę w nowocześnie przygotowanym obiekcie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dodatkowych usług znajdujących się w ofercie m.in. aby zakupić zabezpieczenie balkonu przed ptakami Kraków.