O nas

Hotel „Nasze Koty” położony jest w pobliżu Krakowa ale jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, huku tramwajów i smogu spalin. Zlokalizowany został w spokojnej i malowniczej okolicy, wśród zieleni z pięknymi widokami. Jest obiektem nowym, znakomicie wyposażonym, przytulnym i kameralnym, specjalnie zorganizowanym na potrzeby jego miłych Gości. Prowadzony przez prawdziwych miłośników i przyjaciół zwierząt dlatego panuje w nim ciepła, rodzinna atmosfera.

Przyjmujemy pod opiekę wszystkie koty ale też inne zwierzęta jak np. króliki, świnki morskie, chomiki, jeże.  Przepraszam ale psów nie przyjmujemy !

U nas Twój pupil będzie miał wyjątkową opiekę – będzie zażywał ruchu na specjalnie przygotowanym, ogrodzonym trawiastym wybiegu, gdzie może wolno biegać i bawić się. Zrobimy zdjęcia z tych zabaw, które wyślemy do Ciebie pocztą elektroniczną, wraz z informacją o procesie aklimatyzacji – co może uspokoić a nawet osłodzić Twoją rozłąkę i tęsknotę za przyjacielem.

Twój zwierzak będzie pod stała opieką 24 godziny na dobę, ponieważ nasz dom to hotel NASZE KOTY. Dzięki niewielkiej liczbie miejsc możemy w całości poświecić się opiece każdego zwierzątka z osobna.

Zapraszamy do współpracy