Nasze koty

Adopcje

Nie potrafię przejść obojętnie, patrząc na niedolę bezdomnych, porzuconych, często nawet męczonych lub głodnych zwierząt. Pomagam im karmiąc ale również szukając dla nich domów, kochających opiekunów i lepszego losu.

 

W roku 2015, dzięki Wszemu zaangażowaniu i miłości do kotów, przy naszym pośrednictwie, szczęśliwy dom znalazło 25 kotów.

W roku 2016 podobna ilość naszych podopiecznych znalazła najwspanialsze domy – dziękujemy!

 

Strona ta służy moim futrzastym przyjaciołom do jak najlepszej prezentacji siebie.
Ma być pomocna oczywiście również dla Państwa przy wyborze kota z którym zechcecie być na zawsze dlatego staram się pokazywać nie tylko ich urodę ale i cechy charakteru, osobowość, przyzwyczajenia co pozwoli podjąć świadomą decyzję dopasowaną do aktualnej sytuacji życiowej, warunków mieszkaniowych czy rodzinnych.

 

Obecnie szukamy domu dla MATEUSZKA

To młody, ok roczny kot, który zdołał już nazbierać doświadczeń – jest po wypadku komunikacyjnym w Skawinie ale już wydobrzał i chodzi normalnie. Jest bardzo grzeczny, spokojny ale i ciekawy świata – będzie mógł iść jedynie do domu niewychodzącego. Jest kastrowany, lubi się przytulać ale nie lubi noszenia na rękach.

BRONEK

To ok 2-3 letni kocurek, jest bardzo przyjacielski – uwielbia się przytulać (typowo kolankowy kotek). Został znaleziony koło PARKU w Skawinie w połowie maja. Był podrapany, głodny, brudny i lgnął do człowieka. Teraz odkarmiony, czysty, spokojny prezentuje się świetnie. Ponieważ nie znalazł się dotychczasowy Opiekun – szuka domu na stałe.

,

MALUSZKI

Rodzeństwo trafiło do nas kiedy mieli po 3 tygodnie. Zostali znalezienie w wiaderku – głodni, wyziębieni….bez matki. Karmimy butelką, masujemy brzuszki, ogrzewamy drobne ciałka i z satysfakcją patrzymy jak rosną.

Szara to dziewczynka – MISIA, mała bura też dziewczynka – KRUSZYNKA oraz bury chłopak to GUCIO.

Na koniec czerwca będą mogły iść do adopcji – tylko najlepsze domu na świecie 🙂 GUCIO – jest już zarezerwowany

UWAGA

Jeśli pragniecie Państwo odwiedzić koty do adopcji będące pod naszą opieką, bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu przyjazdu, co pomoże wyeliminować sytuację, kiedy jednocześnie parę osób chce zobaczyć tego samego zwierzaka.